Příspěvky uživatele - 48.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakrytí bazénu v letních měsících, 3.9.2015
Neviem načo sa trápiť so zastrešovaním. Ja už mám AZUro 5 rok, nikdy ani plachta, nečistoty pred kúpaním pozbieram a basta. naviac mi tam nešpatí nejaký krám. Voda ako kryštál a použivam len SAVO. Ani tablety, ani vločkovače ani nič iné.
Problém se solární plachtou, 2.8.2013
nepoužívam žiadnu plachtu a ani na zakrytie. Vodu mám v horúce dni cca 29 stupňov, bez ohrevu. Pod plachtou to podľa mňa musí byť masaker, akurát čo sa kazí voda. Nehovoriac o nákladoch. V jednoduchosti je krása...
Vyčistenie odtoku z bazéna, 10.6.2013
Dobrý deň, začali sme dávať do poriadku bazén (8x4x1,5m), ktorý bol cca 2 roky nepoužívaný. V nezakrytom bazéne stála celý čas zelená voda (cca 0.5m), ktorú som odčerpal kalovým čerpadlom a vyhádzal bordel. Neviem však v akom stave je odtok z bazénu... celý příspěvek >
Azuro 400, betonovat dno?, 25.7.2011
Mám ten istý bazén. Rozhodne doporučujem ako minimum pre stalibitu bazénu celkovo. Treba ho dobre opracovať. Potom stačí len klasická podložka pod bazén a je to. Dno vôbec nepôsobí tvrdo, ani studeno a nie je potrebné tam nič viac dávať.
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 11.7.2011
je to vždy aj otázka peňazí a reklamy. Ja som tento rok zabudol na všetku granulovanú a tabletovanú chémiu a podobné nezmysli a na miesto toho nasledujem riešenia ktoré majú úpravu vody za tie roky zmáknuté asi najviac.  Na zníženie ph tak... celý příspěvek >
Pripojeni solarniho ohrevu, 11.7.2011
to nie, ale aj tak je tu dosť horúco. Tento víkend napr. 30-33. Voda cca 28, dopúšťal som ráno aj studenú. Inak, predtým bolo asi týždeň chladno. Stačilo 1 deň cca 30 stupňov a voda je už poobede okolo 25 stupňov. Ak sú po sebe 2 horúce dni, na 2 deň... celý příspěvek >
Pripojeni solarniho ohrevu, 6.7.2011
možno poviem trochu netradičný názor ale ja som solárny panel po roku po 1 sezóne pekne zbalil, lebo mi to príde o ničom. Použil som ho len asi 3x a neosvedčilo sa mi to. Inak, mám originál 3,6m panel k azuro de luxe... Moje dôvody že som to vyhodil... celý příspěvek >
Zakopání potrubí od soláru a filtrace, 23.6.2011
mám rozvody v kanalizačnej plastovej trubke cca 10 cm v zemi a všetko je po zime OK. Akurát som to na zimu prefúkol vzduchom. By sa mi teda nechcelo vždy nanovo vyberať spájať a vkladať... Mám bazén aby mi slúžil, nie aby som sa stal jeho otrokom.... celý příspěvek >
Zníženie PH pomocou kyseliny, 22.6.2011
Dobrý deň, aké používate dávkovanie na m3? Ešte by mazaujímalo či je vhodné pri dávkovaní postupovať "klasicky". Teda rozmiešať v nádobe s vodou a liať do skimmera pri zapnutej filtrácii. Nemusím sa v takom prípade báť že dočasne vyššia... celý příspěvek >
Zníženie PH pomocou kyseliny, 13.6.2011
takže po prečítaní rôznych názorov stále nie som rozhodnutý v tom akou cestou sa vydať. Zatiaľ používam klasické PH-. Najprv som uvažoval nad kyselinou soľnou, ale zase je tam ten chlór - ten by som chcel čo najviac eliminovať. Padli tu aj názory na... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 24.5.2011
Ako laik normálne dostávam strach z tejto argumentácie. V podstate to tak vyzerá že vstup do bazéna je dobre že nie veľkým zdravotným rizikom. Asi to prestanem aj čítať lebo už vidím v bazéne plávať karcinogény a všetky nebezpečné látky. Ja teda... celý příspěvek >
Rajčata a papriky jsou venku, 16.6.2010
Tak rada by som sadila do záhrady. Tento rok iba ak ryžu. Ešte stále je asi 5 cm vody nad povrchom zeme. Každý rok niečo ľadovec, veterná smršť, povodeň.  Len náklady a nakoniec aj tak treba skoro všetko nakúpiť.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika