Azuro 400, betonovat dno?



host - 48.22 (?)
25.7.2011 10:11

Mám ten istý bazén. Rozhodne doporučujem ako minimum pre stalibitu bazénu celkovo. Treba ho dobre opracovať. Potom stačí len klasická podložka pod bazén a je to. Dno vôbec nepôsobí tvrdo, ani studeno a nie je potrebné tam nič viac dávať.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 199.213 (?), 24.7.2011 14:23, zobrazeno: 24279x

Dobrý den.Potřebovala bych poradit jestli je vhodné u bazénu Azuro 400 vybetonovat dno.Chtěli bychom vše udělat pokud možno precizně a později nelitovat chyb, jež se nedají později odstranit.Děkuji za odpověď.S pozdravem Renata

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 48.22 (?), 25.7.2011 10:11

Mám ten istý bazén. Rozhodne doporučujem ako minimum pre stalibitu bazénu celkovo. Treba ho dobre opracovať. Potom stačí len klasická podložka pod bazén a je to. Dno vôbec nepôsobí tvrdo, ani studeno a nie je potrebné tam nič viac dávať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 149.7 (?), 25.7.2011 23:17

Souhlasím. Mám tentýž bazén a to téměř zapuštěný (ze 3/4). 6m2 kari sítě a kubík betonu B20. Udělá to asi 10cm podklad. Nechat řádně uzrát a pak postavit. Sestra ho měla jen na rovné a udusané ploše a bazén bez problému sloužil 5let než ho zrušila. Tak si vyberte :o)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 199.213 (?), 4.8.2011 11:03

Děkuji za odpovědi.Já mám jen strach, aby se fólie bazénu nepoškodila.Beton totiš není zcela rovný, ale s tou podložkou by to snad nevadilo.Na prodejně je to moc nezajímá, mám si to přečíst v postupu, ale tam se často mění názory s těmi jejich.Také má byt po spodním okraji bazénu oblouk, tak nevím zda to zařídí oni, nebo tam má být písek, nebo nevím.Španělská vesnice 

Krom toho se píše, že se má bazén napouštět na dvakrát.Což na prodejně mě vyvedli z omylu, bazén napustí a betonovat máme kdy chcem.Nevíte náhodou kolik se vejde po stranách betonu, chcem obědnat domýchávač.Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 243.52 (?), 4.8.2011 12:08
Dno betonovat nemusíte, vyrovnat a např lino, odpad stojí méně. Nadzemní bazén, ze kterého uděláte zapuštěný můžete napustit a obetonovat naráz. Ale zapuštěný skelet z např plastu musíte napouštět a betonovat postupně!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika