Problém se solární plachtou



host - 48.22 (?)
2.8.2013 12:02

nepoužívam žiadnu plachtu a ani na zakrytie. Vodu mám v horúce dni cca 29 stupňov, bez ohrevu. Pod plachtou to podľa mňa musí byť masaker, akurát čo sa kazí voda. Nehovoriac o nákladoch.

V jednoduchosti je krása...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 145.23 (?), 20.7.2013 21:31, zobrazeno: 5728x

Už rok mám solární plachtu Relax, na bazénu je tedy druhou sezonu. Stalo se mi, že se na ní vypustily skoro všechny bublinky. Jsou úplně splasklé a bez vzduchu. Porušené nejsou. Plachta teď špatně plave a nabírá se na ni voda. Když plachta není na bazénu, je přikrytá bílou látkou. Zacházíme s ní šetrně. Přes zimu byla uskladněná v suché a nepromrzající místnosti. Má někdo podobnou zkušenost? Uvažuji nad reklamací.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 95.96 (?), 31.7.2013 8:45

Snad bude někdo reagovat, také nad touto plachtou uvažuji.Já bych to reklamovala.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 237.232 (?), 31.7.2013 9:39

Reklamaci zkusit můžete, ale připravte se, že budou hledat mouchy, špatné skladování nebo, že jste ji snad nedal na vodu (tak dopadl kamarád s reklamací bot, když se prodavač udiveně ptal, snad jste v nich nechodil? Málem ještě dostal infarkt).

Já požívám "levnější" z Přemkových nabídek a je to tak na dvě sezony. Po druhém roce při manipulaci s plachtou bublinky praskají a jde do šmelcu. Proto si hned objednávám dvě.   I.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.22 (?), 2.8.2013 12:02

nepoužívam žiadnu plachtu a ani na zakrytie. Vodu mám v horúce dni cca 29 stupňov, bez ohrevu. Pod plachtou to podľa mňa musí byť masaker, akurát čo sa kazí voda. Nehovoriac o nákladoch.

V jednoduchosti je krása...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 142.248 (?), 7.8.2013 9:27

Když jsem si pořizoval solární plachtu, tak mě v prodejně upozornili, že plachta nesmí být vystavena prudkému slunečnímu svitu a horku, protože to pak dochází k roztažení vzduchu v bublinkách, které praskají a to i tehdy, pokud leží na vodě. A měli pravdu, protože už se mi to několikrát stalo a to pak ty bubliny vypadají jako vypuštěný míč. Takže pozor na slunko...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 7.8.2013 10:47

To máte vcelku pravdu, akorát ten název je nějak zavádějící, spíš by se to mělo jmenovat měsíční plachta. Mimoto řada prodejců to inzeruje právě k prohřátí bazénu a bez slunce se jaksi nic neprohřeje. Mně plachta odešla po druhé sezoně, prakticky trvale na bazénu, mimo koupání. Beru to jako přijatelné, tři sezóny by byly lepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika