Příspěvky uživatele - 92.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron cez zimu, 5.12.2011
Dnes prší a môj rododendron je stále smutný. Neotvára listy.
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 5.12.2011
Rád by som vedel, či tie jablká uložené v garáži v mraze zamrznú na kost alebo ich polystyrén ochráni?
Dokonalé uskladnenie jabĺk, 29.11.2011
Hoci mám jablká uložené v dvoch vrstvách v debničkách v chladnej nevykurovanej miestnosti, každý týždeň vyhodím za kýbel zhnitých jabĺk. Uvažujem, že ich dám do kartónov a uložím na povale, kde občas slabo mrzne. Môže im to uškodiť? Niekto tu... celý příspěvek >
Čo s mladým kiwi cez zimu, 29.11.2011
Susedovi všetko mladé kiwi vonku vymrzlo.
Rododendron cez zimu, 29.11.2011
To som už urobil a mám dojem, že mu z toho zaliatia zahnívajú korene, lebo zvedol. Myslím, že mu viac vlhkosti škodí.
Rododendron cez zimu, 28.11.2011
Mám mladý rododendron na dvore v kvetináči a neviem, či ho mám uložiť do bezmrazovej miestnosti alebo ho zakopať na záhrade do zeme? Ktorý spôsob je vhodnejší?
Čo s mladým kiwi cez zimu, 23.11.2011
Mám polročné zakorenené kiwi v kvetináčoch. Dal som ho do nevykurovanej miestnosti, kde teplota neklesne pod nulu. Mám ho ešte mierne zalievať alebo ho nechať polosuché, aby zhodilo listy?
Štepenie egreša v horúčavách, 8.9.2011
Pred dvoma týždnami som zaštepil meruzalku egrešovými vrúblami. Boli veľké horúčavy a listy na vrúbloch po týždni zvädli a opadli. Je to znak, že vrúble sa neujali? Keď som odstrihol vrcholček vrúbla, bol zatial zelený.
Veľkoplpdé kiwi nechce zakoreniť, 8.9.2011
Od jara množím kiwi odrezkami v perlite s rašelinou. Maloplodé všetko zakorenilo a už rastie ale veľkoplodé len vegetuje. Vytvorilo pekný kalus a korene nie a nie pustiť. Ako ho prebudiť k životu, aby začalo rásť?
Aký je to orech?, 4.9.2011
Ako rozoznám podla veľkosti a rýh plodu Jupiter od Saturnu a Marsu?
Zemina pre mladé kiwi, 22.8.2011
Drobnoplodé kiwi mi už v rašeline s perlitom a pieskom rastú, veľkoplodé nie a nie sa zobudiť. Ani nepučia, len vegetujú. Mám dojem, že tie veľkoplodé asi nezakorenia.
Hrušky na iných podpníkoch, 15.8.2011
Ja štepím hrušky len na dulu a rodia ako divé už 20 rokov. Max. výška 2,5 m, čo je ideálne.
Letné štepenie čerešní, 15.8.2011
Máte skúsenosti s letným štepením čerešní? Kedy je na to vhodný čas?
Šarka švestek, 9.8.2011
Ak nemal na listoch okrúhle škvrny, nevykopal bych ho.
Prikryť pohárom alebo rosiť, 26.7.2011
Mne v čistom perlite všetky odrezky zhnili, asi som ich zbytočne 2xdenne rosil. Vo vode mi veľmi pomaly zakoreňovali, preto teraz vyskúšam rašelinu s perlitom a petfľaše. Neviem, či by nebolo vhodné pridať do vody na zalievanie a rosenie kyselinu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika