Příspěvky uživatele - 92.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Marhuľa na slivke, 5.6.2011
Zaštepil som marhuľu do bežnej slivky durandzie. Má niekto s týmto spojením skúsenosti - myslím na skorý nástup rodivosti a kvalitu plodov? Štep mi pekne rastie, je to odroda Maďarská.
Zatieňovať či nie?, 5.6.2011
Chcem za zelena štepiť egreš do meruzalky. Musím dať na to igelitový sáčik a zatieniť napr. novinami?  Alebo stačí len navlhčený sáčik? Kto má skúsenosti nech poradí.
Uhorky v kvetináči, 2.6.2011
Pestujem pár uhoriek aj v kvetináči za oknom. Zatiaľ sa im darí, lebo majú veľa malých plodov. Obávam sa, že bez patričného hnojenia neporastú. Vie mi niekto poradiť, čím ich prihnojovať?
Actinidia deliciosa Jenny, 1.6.2011
Ja mám Jenny už desať rokov a ešte som nevidel na nej ani jeden plod. Rastie ako divá a neplodí. Ak si pozriete predošlé diskusie o tejto odrode, zistíte, že nie sú veľmi lichotivé. Preto som ju tento rok preštepil Haywardom do jedného konára.... celý příspěvek >
Švestka - žloutnutí listů, 23.5.2011
To vám v tej predajne pekne predali - namiesto Ferovitu vám dali Fitovit, ktorý ešte podporí žltnutie listov. No zbohom slivka!
Choroba brosvoně, 18.5.2011
Ale si jej doprial, až sa jej uši skrútili. Takto sa stáča list, keď použijeme neprimerane silný postrek alebo hnojivo.
Štepený egreš slabo rastie, 14.5.2011
V marci som zaštepil niekoľko egrešov do meruzalky, ujali sa, ale nerastú.  Tie, čo som štepil v lete, majú už 20 cm výhonky. Je nádej, že tie jarné začnú ešte tento rok bujne rásť?
Hrušeň Clappova, 13.5.2011
Aby skôr rodil, treba mu kmeň priškrtiť drôtom alebo ho krúžkovať.
Dvojité a trojité plody broskve, 13.5.2011
To nie je sranda ale overený jav.
Roubování 2011, 13.5.2011
Máte štepenú asiminu aebo odkopok? Počul som, že rastie veľmi pomaly a rodí až v siedmom roku. Máte nejaké skúsenosti - poradte, lebo chcem kúpiť lacnejší odkopok. 30 € za štepenú sa mi zdá priveľa. A to musíte kúpiť dva kusy.
Dvojité a trojité plody broskve, 12.5.2011
Len aby to nebolo vplyvom zvýšenej rádioaktivity, ktorá spôsobuje takéto abnormality. Písali o tomto jave v súvislosti s Černobilom po výbuchu atomového reaktora. Nebol u vás náhodou rádioaktívny spád? 
Kiwi, 5.5.2011
Mám samosprašnú odrodu Jeny už desať rokov a zatial som nemal na nej ani jeden plod. Preto som ju pred mesiacom pretšepil. Už to pučí.
Kiwi nekvetoucí, 5.5.2011
Nie si sama. Moje kiwi Jeny má desať rokov a kvitlo len raz a všetky kvety opadli, lebo sa neopelili, hoci je samoopelivé. Pomôže vraj hormonálny prostriedok na zastavenie rastu a nasadí kvety, U nás ho však nedostat.
Více odrůd na jednom stromě, 1.5.2011
Mám Dekanku Robertovu a nevidím rozdiel v chuti medzi nou a Lukasovou.
Rez po prevrúbľovaný konára, 28.4.2011
Na 5-ročnej slivke Stenly som prevrúbľoval jeden tenší konárik pri kmeni vrúbľom marhule. Vrúbeľ sa ujal a rozmýšľam, či konár hrubý 3 cm, z ktorého vyrastá, odrezať tesne nad vrúbľom alebo nechať asi 1 cm pahýľ? Poradte.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika