Příspěvky uživatele - 92.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prikryť pohárom alebo rosiť, 25.7.2011
Zakoreňujem kivi v rašeline s perlitom a neviem, čo je lepšie - prikryť odrezky pohárom, sáčkom PVC alebo nechať otvorené a dva až tri razy denne ich rosiť, aby nevyhynuli?
Veharda, Veselka, Barbora, 17.7.2011
Mám Vehardu desiaty rok a mne veľmi biedne rodí, lebo má dlhé obdobie kvitnutia a nemá sa potom čím opeliť. Navyše plody sú menšie, kyslasté, nevhodné na džem.  S Maďarskou sa nedá zrovnávať.  A to bývam pri Veselom v jej rodisku.
Zemina pre mladé kiwi, 17.7.2011
Odrezky kiwi mi v akváriu s vodou začínajú púšťať korene a chem ich zasadiť do kvetináčov so zeminou. Neviem, aká je najvhodnejšia - čistá rašelina alebo zmes rašeliny, piesku a zeminy či perlitu?  Čo sa vám osvedčilo?
Jak ochránit hrozny před vosami, 9.7.2011
Sáčky zo starých záclon.
Ako zamedziť hnitiu odrezkov kiwi, 9.7.2011
Po mesiaci vytvoria kalus a následne korene. Množím ich v perlite aj napichané v polystyréne a často rosím.
Chránit či nie, 30.6.2011
Zaočkoval som teraz s manžetou kôry orech a neviem, či mám naň natiahnuť aj igelitový sáček, aby očko nezvedlo a letorast nad očkom zrezať, ako som to videl na ju tube?
Bledé listy na broskyne, 29.6.2011
Mne pomohla až zálievka horkou solou. Ferovit nezabral.
Škvrny na listoch, 24.6.2011
Mám dvojročnú marhuľku Maďarská a má rôzne škvrny na listoch. Niektoré sú aj okrúhle, ako bývajú na kôstkach pri šárke. Prejavuje sa šárka takto aj na listoch?
Ako zamedziť hnitiu odrezkov kiwi, 24.6.2011
Množím kiwi zelenými odrezkami vo vode a v perlite. Drobnoplodé kiwi pekne zakorení, veľkoplodé zhnije napriek tomu, že ho rosím len 2x denne a nemám ho pre istotu zakryté. Do vody aj do perlitu som dal aj trocha Dithanu proti... celý příspěvek >
Bledé listy na broskyne, 10.6.2011
Mám dvojročnú broskyňu Luna a od jari má veľmi bledé listy s presvitajúcou tmavou žilnatinou. Neskoro pučala ako keby namrzla. Asi tri razy som ju striekal Ferovitom, aby som jej dodal železo. Veľmi jej to nepomohlo. Čím ju mám ešte prihnojiť, aby... celý příspěvek >
Množenie kiwi po odkvete, 9.6.2011 Obsahuje fotku
Už ich mám týždeň napichané v polystyréne a v perlite a zatiaľ nezhnili. Rosím ich dvakrát denne.  Škoda, že sa neozývajú tí, čo podobne množili kiwi.
Množenie kiwi po odkvete, 6.6.2011 Obsahuje fotku
Okrem drobného chcem rozmnožiť aj veľkoplodé kiwi. Využil som na to akvárim, misku, hrniec a iné nádoby, ktoré som naplnil vodou alebo perlitom a ponoril som do toho jednoočkové odrezky s listom. Mnohé som ešte nastrkal do polystyrénu, aby sa... celý příspěvek >
Preštepenie viniča, 6.6.2011
Na jar som preštepil niekoľko koreňov Izabely voňavým Muškát Otonelom. Aj vrúble aj očkovance len trocha napučali a nerastú. Neurobil som chybu, že som nepreštepil celé dvadsaťročné kry ale len niektoré ich šlahúne?
Množenie kiwi po odkvete, 5.6.2011
Počul som, že kiwi možno množiť zelenými odrezkami už po odkvte. Aký spôsob máte overený - množenie v perlite, zemine alebo zapichnuté v polystyréne a položené na vodu v hrnci? Nerád by som urobil niečo nevhodné, aby mi všetky odrezky zhnili.
Za jak dlouho očekávat meruňky?, 5.6.2011
A možno budú malé, bez chuti a málo sladké.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika