Příspěvky uživatele - 92.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štepenie broskýň na jar, 25.4.2011
Mne sa ujalo štepenie aj očkovanie na jar - koncom februára vonku. Uvidím, ktoré lepšie porastie. Zdá sa, že vrúbel. 
Hrušeň roubovaná na jabloni, 21.4.2011
Sused mal jabloň naštepenú na hruške a päť rokov mu rodila, potom uschla.
Rez semenáča orecha, 20.4.2011
Zabudli však povedať, že mu treba skrátiť aj korene, Ale ako sa k nim dostať, keď semenáč ich má hlboko?
Samičie kvety, 18.4.2011
Mám desaťročný orech, ktorý mal pri kúpe menovku Mars. Podľa pomológie by mali na ňom kvitnúť samčie a samičie kvety súčasne. Ja však vidím na nom len samčie. Kedy sa vyvíjajú u Marsu samičie kvety - pri konci kvitnutia? Ako ešte spoznám, či je to... celý příspěvek >
Prvá vlna miazgy - štepenie za kôru, 11.4.2011
Chcem zaštepiť slivku za kôru. Kedy je najvhodnejší termín - počas kvetu alebo po odkvete?
Ošetrenie poranenej broskyne, 10.4.2011
Poškodená je dookola, ale pekne pučí. Poškodil som ju vlani silonom.
Umístění řízkovanců, 8.4.2011
Rezky dávam do 5 l pohára s trochou vody do okna v chladnejšej miestnosti - 18 st. Len čo začnú púšťať korienky, presadím ich do pet fľaše so zeminou a dám do teplejšej miestnosti za okno. Pôda sa vo fľaši prehreje a za mesiac je plná korienkov. A... celý příspěvek >
Ošetrenie poranenej broskyne, 8.4.2011
Mám poranenú ročnú broskyňu a slivku od silonu. Teraz by som chcel ich poranenú kôru premostiť. Zistil som však, že ešte sa nedá oddeliť. Viete, kedy bude na to vhodný čas?
Čačanská slivoň, 7.4.2011
Mne Čačanská veľmi červivie pri dozrievaní oproti iným slivkám. Nedárí sa mi trafiť do termínu postreku. Poradíte?
Štepenie orecha s manžetou kôry, 3.4.2011
Na Yutube.com som videl video štepenia orecha pomocou manžety z kôry iného orecha. Kedy je na to vhodný termín? Vyzeralo to hodnoverne aj s ukážkou ujatia očka o rok.
Umístění řízkovanců, 2.4.2011
Teplota max. 20 stup. inak vybehnú a sú tenké.
Štepenie broskýň na jar, 29.3.2011
Vymrzli mi očká na dvoch broskyniach zaočkovaných v lete, preto som do jednej teraz dal trojočkový vrúbel a do druhej očko forketovým spôsobom. Čo myslíte, ktorá má väčšiu šancu na ujatie?
Ako urýchliť zakorenenie kiwi?, 27.3.2011
Pred dvoma mesiacmi som dal do 5 l pohára s trochou vody odrezky z rodiaceho veľkoplodého kiwi. Má už 10 cm dlhé výhonky ale korienkov nikde.  Mám čakať pokým nezvädne alebo zakorení? Sused mi radí vylomiť mladé výhonky a v perlite ich... celý příspěvek >
Štepy egreša, 26.3.2011
Odstrihol som kúsok z nevyrašeného vrúbla a bol zelený. Ešte vyslepím plané očká alebo ho preštepím. Vlani som sa tešil z vyrašených čerešnových vrúblov a neskôr zaschli.
Asimina a jej chuť, 24.3.2011
Chcem kúpiť asiminu, neviem však, ktorá odroda má najlahodnejšiu chuť. Nerád by som vyhodil 2 x 20 € za čosi fádne. Aby dobre rodila, vraj treba mať aspoň dva kry. Ozaj - aj u vás sa tak draho predáva?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika