Příspěvky uživatele - 92.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klejotok broskve, 19.2.2011
Glejotok vzniká na vysilených a slabo strihaných stromoch. Preto poriadne strihám, preberám plody, kyprím pôdu, hnojím močovkou a draslíkom. Glejotok sa mi už neobjavuje.
Chystáte sa na vrúbľovanie?, 19.2.2011
Pozrel som si vrúblovanie na youtube.com a neveril som vlastným očiam. Číňania vrúbľujú slivky aj olistenými vrúblami, cez ktoré natiahnu igelitový sáček bez zvlhčenia. Žiadne rezanie vrúblov v decembri. Pekne počas roka a ide to.
Lieska málo kvitne, 23.1.2011
Konečne mi liesky zakvitli. Terez vidno len samčie kvety, kedy sa ukážu samičie?
Štepenie egreša v predjarí, 13.1.2011
Ja som myslel na obalenie novinami pri štepení teraz v zime. Inak som už niekoľko meruzaliek včera zaštepil, uvidím, či nezmrznú a na jar vyrašia. Susedia sa veľmi tomu čudovali a uisťovali ma, že mi to pomrzne.
Štepenie čerešní, 8.1.2011
Počul som, že teraz v zime, keď sa oteplilo, je najvhodnejší čas štepenia čerešní. Odpadne skladovanie vrúblov a ujateľnosť nenarašených je vysoká. Aké máte skúsenosti?
Jahody na textilní fólii, 8.1.2011
Po roku mi textília zarástla travou a bolo po výhode. Musel som ju vybrať a nahradiť plastovou fóliou. Tú mám štvrtý rok a bez problémov.
Štepenie egreša v predjarí, 8.1.2011
Nebolo by lepšie ich obaliť novinami? Tie lepšie izolujú pred chladom ako fólia.
Stříhání třešní, 6.1.2011
Mám naštepenú na višni a po 10 rokoch meria len 1,5 metra.
Štepenie egreša v predjarí, 4.1.2011
Ako vyzerá kopulácia pomocou miniatúrneho kolíku na prádlo v kuchyni?
Štepenie egreša v predjarí, 2.1.2011
Spojkovanie je kopulácia. Mám teda vo februári vykopať meruzalku a preštepiť ju v kuchyni a držať v teple? Alebo stačí spojiť len prút meruzalky s vrúblom egreša?
Štepenie egreša v predjarí, 1.1.2011
Skúšal niekto štepiť egreš v predjarí na meruzalku spojkovaním? Ak áno, napíšte s akým úspechom. Rád by som to vyskúšal.
Řez ořešáku, 29.12.2010
Odialite tým rodivosť. Najlepšie ho v septembri vytlcť palicou, aby sa mu narušili koncové puky.  Vyšle do nich živiny a vytvorí si viac kvetných pukov.
Lieska málo kvitne, 29.12.2010
Ja som liesky nerezal, lebo som sa dočítal, že rezom podporím ich bujný rast.
Spomalenie rastu, 29.12.2010
Vraj pomáha aj prevťtať kmeň hrubším vrtákom. Strom sústredí miazgu na zacelenie rany a nebude rásť.
Spomalenie rastu, 27.12.2010
Už som aj sekal korene, ale v kvalitnej vlhkej pôde rýchlo dorastajú. Nepomohlo by povápniť pôdu na spomalenie rastu?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika