Příspěvky uživatele - 133.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sviluška či co?, 9.5.2011 Obsahuje fotku
Nechci zakládat nové téma.Na k.b. mi zasychají listy i celé větvičky. Můžete poradit co to je a co dělat.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 17.2.2011 Obsahuje fotku
neví proč se nenahrál
Krmítko pro ptáky v zahradě, 17.2.2011
Přidám fotku krmítka pro ty kteří nemohou pravidelně doplňovat.je zhotoveno z 10l.kanystru a dal jsem do něj tak 5.kg.slunečnice.Začátkem února přidal další 3.kg.
Anti mech, 27.11.2010
co máte proti mechu?Nemusí se kosit a dobře se po něm chodí.čím ho mám více tím jsem raději.
Jablečný burčák, 27.11.2010
Záleží také na množství a rozkvašení přidaných kvasinek.Možná ba stálo za to koupit další kvasinky dát je do menší nádoby (3l sklenice)a v teple nechat rozjet.Kyselinu bych zatím nedával, po prokvašení se zvýrazní.Mám zkušenost že jablečné víno se... celý příspěvek >
Skleník utesnenie skla, 27.11.2010
Mám stejný problém.Mám starší skleník svařený z téček.Zasklený klasickým tmelem(kitem)který je hodně vydrolený a na mnoha místech zatéká.Příští rok chci všechna skla vyndat konstrukci natřít a znova zasklít. Nerad bych používal tmel.A tak se ptám co... celý příspěvek >
Vodní hyacint a bábelka, 26.9.2010
Je.Lekníny zatahují.Teplomilné schovat.Co může zmrznout vyhodit.
Zazimování malého jezírka, 15.9.2010
Na zahradě mám zakopanou bednu z umělé hmoty ještě z dob soc.Tak 100x50x40cm.Na dně vrstvu jakéhosi substrátu a v něm lekníny.Už nevím kolik roků.Kupoval jsem nevymrzající do malé hloubky.Každé jaro bohatě kvetou.Na zimu nic nepřipravuji nechávám... celý příspěvek >
Vodní hyacint a bábelka, 15.9.2010
Na chalupě mám vyvedený trativod ze žumpy do takového jezírka o průměru 2m.Kolem orobinec a kosatec.Na jaře vhodím jeden hyacint a na podzim vyvážím tak tři kolečka na kompost.Voda je mnohem čistější a žijí v ni larvy vážek, potápníci i vodní... celý příspěvek >
Jak lisovat rakytník a jeřabinu, 3.9.2010
Já lisuji rakytník na starém odšťavovači ETA.Jde to super.Pecky zůstávají celé.Jeřabinu v parním odšťavovači.
Skvrny na rajčatech, 19.6.2010
Bylo to zimou.Dál rostou dobře.Děkuji za odpovědi.
Skvrny na rajčatech, 22.5.2010 Obsahuje fotku
Na rajčatech mám bílé skvrny.Dá se použít postřik, jaký?Děkuji
Mulč - tráva kolem stromů, 10.5.2010
Mne zajímá co na mulčování travou říkají hryzci.Mám jich plno a hubení je neúčinné.K tomu srnci.Když strhá parůžky pletivo z osmi stromků a oloupe kůru tak bych z něho nejraději udělal guláš.
Lepové pásy, 1.3.2010
Jedná se o Chemstop - Ekofix.Teplá voda a mýdlo nezabírá, vyzkouším benzín.
Lepové pásy, 28.2.2010
Já jsem lep nanáším špachtlí a další pás přitisknu na natřený, tak jak se prodávají.Ale teď mám jiný problém.Jde starý lep odstranit?Nějaké rozpouštědlo?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika