Příspěvky uživatele - 133.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okrasna dýně, 30.10.2009
Mám velké množství okrasných dýní které nemohu nikde udat.Tak se ptám zda je možné je upotřebit třeba v kuchyni.
Dřinka - použití, 24.8.2009
Něco s alkoholem by nebylo?Ať mám v zimě něco proti chřipce.
Postřik ze sousedního pozemku, 24.5.2009
Při postřiku na sousedním pozemku zemědělské firmy dochází i k zasažení mé zahrady a k jejímu poškozování.Je nějaký zákon nebo předpis toto upravující.Nemohu jej najít, stačí odkaz.Děkuji.
Rebarbora, 16.5.2009
Tak to bych taky rád věděl. Receptů je tu plno rada, krom hnojení, žádná
ochrana ovocných stromů a keřů, 5.4.2009
To je celkem jasné.Ale používat řadu postřiků na zahrádce je dosti problém a myslím že nejen můj.Tak se zajímám jak to řeší jiní.
ochrana ovocných stromů a keřů, 31.3.2009
Prosím poraďte jednoduchý jarní postřik který by se dal použít téměř na všechny ovocné stromky a keře.Dále pak mísitelnost postřiků proti škůdcům i houbovým chorobám.Nechci ani nemám možnost často postřikovat.Děkuji.
Rakytník zpracování plodů, 31.3.2009
Možná špatně obrůstá ale odnožuje až moc.Já rakytník pasíruji na starém kuch.robotu eta. Šťávu zpracuje manželka já pecky +část celých peciček naložím do pálenky a po několika týdnech přecedím a podle chuti přidám cukr.A potom se pravidelně léčím.
Mumifikované plody, 7.2.2009
Viděl jsem sojku obírat mumifikované plody jabloně ale brzy toho nechla.Tak jsem musel vzít žebřík a obrat je sám.J
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika