Příspěvky uživatele - 6.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Povadlé okurky, 3.6.2013
Chtěla jsem mít jenom malý fóliáček, nakonec jsme koupili skleník, tak se těším jak to poroste, ale počasí míní jinak. Dočetla jsem se, že se má větrat i když nesvítí sluníčko, tak otvírám dveře jenom když neprší. Mám nasázené paprika a okurky, venku... celý příspěvek >
Povadlé okurky, 3.6.2013
Hezký den, tak koukám, že máte stejný problém jako já. okurky mám ve skleníku, ale v noci je teplota kolem 10°C a to je asi málo. Listy nejsou krásně zelené, ale jaksi malinko do žluta. Proti houbovým chorobám jsem dělala postřik přípravkem Previcur... celý příspěvek >
Jílovitá zemina a trávník, 1.6.2013
Dobrý den, prosím o radu, v loni jsme dělali na zahradě bazén, jáma jako hrom, protože jsme ho chtěli částečně zapuštěný a aby se vyrovnala trošku zahrada, tak jsme hlínu (spíše jíl) rozhrabali po zahradě a zaseli trávník. Trávník vzešel, ale na... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 1.6.2013
Dobrý den, tak jsem konečně včera přece jen tu borůvku přesadila. Bude mít dostatek sluníčka a snad i ta rašelina pomůže. A kořenový bal byl přesně takový, jaký jsem ho vyhátla z květináče. Takže žádná sláva... prsty jsem ho opartně protrhala a... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 24.5.2013
Přesadím, v pondělí jede manžel do Trutnova, tak mu řeknu, ať koupí rašelinu a vím i na místo, kam ji přesadím. Když jsem ji sázela, tak jsem nevěděla, že má být v jámě rašelina a spol. TAk proto tak zašla. Už mám i místo, kde se jí bude lépe... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 24.5.2013 Obsahuje fotku
Takhle vypadá teď po ostříhání. 
Kanadská borůvka - neprospívá, 24.5.2013
Moc děkuji za reakce, na podzim se na to vrhnu. Jen pro kontrolu, vykopu jámu. Stávající borůvku nechám tam kde je, sluníčko tam svítí dost a vláhy má taky dost. Za ní je ještě místo, kam se vejde jedna. Koupíme další borůvku, ale bohužel u této... celý příspěvek >
Jarní řez u jabloně, 23.4.2013
Tak jsem ji ostříhala, podle rady pana Michala. A rovnou jsem ostříhala i jednu další, která na tom byla podobně. Jen jsem si s nima nevěděla rady. Moc děkuju za pomoc Kosinková
Jarní řez u jabloně, 23.4.2013
Děkuji za reakci, blbě se zeptám, myslela jsem si, že určitě půjdou pryč ty malé větvičky i část těch dlouhých, jen mě zaráží, že chcete dát pryč i ty velké spodní větve a nechat jen ten vršek. Má to nějaký velký význam? Děkuji
Jarní řez u jabloně, 22.4.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, vkládám sem fotku naši jabloně a prosím o posouzení, jak ji ostříhat. Děkuji za reakce Kosinková
Plot ke slepicím, 20.3.2013
Se sponou se nemůžou ani protáhnout
Traktůrek castelgarden, 14.11.2012
ok, díky. zítra ji zkusím sehnat a vymenit. 
Traktůrek castelgarden, 14.11.2012
Tak dnes jsem ho proměřil, a do baterky leze docela velké napětí, a pokud zpětný proud přesáhne 16,5v tak traktor chcípne a píská.Neporadí někdo? 
Traktůrek castelgarden, 12.11.2012
Myslím že dobíjí, měřil jsem to a proud co leze do baterky tak stále stoupa, a kontrolka dobíjjení také zhasína po nastartování. 
Traktůrek castelgarden, 11.11.2012
Zdravím, mám tento traktůrek, motor 17hp, intek. hydro, rv 2001. Dnes se mi stalo několikrat, že po ujetí pár metrů motor chcípnul, veškeré kontrolky zhasly. a pouze pískal pískak. Ve chvíly kdy vypnu a znovu zapnu zapalování vše opět funguje. nedělá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika