Povadlé okurky



host - 6.15 (?)
3.6.2013 18:25

Chtěla jsem mít jenom malý fóliáček, nakonec jsme koupili skleník, tak se těším jak to poroste, ale počasí míní jinak. Dočetla jsem se, že se má větrat i když nesvítí sluníčko, tak otvírám dveře jenom když neprší. Mám nasázené paprika a okurky, venku pod stříškou mám rajčata, aby na ně nepršelo, ty jsou zatím docela pěkné, když přihlédnu k počasí.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 6.15 (?), 3.6.2013 17:58

Hezký den, tak koukám, že máte stejný problém jako já. okurky mám ve skleníku, ale v noci je teplota kolem 10°C a to je asi málo. Listy nejsou krásně zelené, ale jaksi malinko do žluta. Proti houbovým chorobám jsem dělala postřik přípravkem Previcur Energi. Tak čekám co se bude dít dále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.15 (?), 3.6.2013 18:25

Chtěla jsem mít jenom malý fóliáček, nakonec jsme koupili skleník, tak se těším jak to poroste, ale počasí míní jinak. Dočetla jsem se, že se má větrat i když nesvítí sluníčko, tak otvírám dveře jenom když neprší. Mám nasázené paprika a okurky, venku pod stříškou mám rajčata, aby na ně nepršelo, ty jsou zatím docela pěkné, když přihlédnu k počasí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.3 (?), 15.7.2013 10:05

Příroda a taky skleník jsou kouzelníci. Po chladných dnech v červnu mi z okurek zbyla jedna s třemi listy a jeden pahýl s jedním listem. Obě se vzpamatovaly a na té větší už budu sklízet. A to jsem je chtěla vytrhnout.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika