Příspěvky uživatele - 6.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Písková filtrace - domácí výroba, 6.6.2011
Dobrý den mě by zajímalo jak jste vyřešil ten sud hlavně víko aby neteklo každá filtrace totiž nemá potříčné utěsnění a teče.Dík Valeš, hochval@mkinet.cz
Co dát do bazénu bez filtrace, 29.5.2011
Bazén je celkem nízký ale koupil jsem hlavně kvůli dítěti kterému je momentálně 3,5 roku, lépe se do něj nalézá a můžu si do něj sednout.Spíš než vyšší bych měl širší ale na to nemám dost místa.Pro větší děti na vyblbnutí by to asi chtělo hlubší a... celý příspěvek >
Co dát do bazénu bez filtrace, 29.5.2011
Nadzemní bazén 3,05x0,76 jsem koupil a nainstaloval na začátku července a až do konce srpna jsem udržel čistou vodu pouze bazénovým savem. Elektřinu nemám a voda byla z vod.řádu. Šokovou dávku sava jsem dal po napuštění bazénu, když byli delší... celý příspěvek >
Kdy se začalo roubovat?, 21.5.2011 Obsahuje fotku
Radši jsem to přefotil. Knihy jsou v každé knihovně. Zrovna v zahradnickém oboru není internet dobrým zdrojem informací. Pokud někdo potřebuje informace do seminární práce, měl by jít v první řadě do knihovny.
Kdy se začalo roubovat?, 21.5.2011
Dějiny ovocnictví - B.Němec 1955, str.65-67.
Nepozná to někdo?, 19.5.2011
Pane 117,251, vůbec nechápu co máte za problém.  Mohl byste se alespoň pod svůj příspěvek podepsat, když musíte někoho bezdůvodně napadat.
Hnojení broskvoní, 18.5.2011
Dobrý den, chtěl bych reagovat na všechny příspěvky ke hnojení.Pokud vám špatně roste broskev, zakupte Vegaflor, ten naředte do postřikovače a střítejte minimalně 8x po 14 dnech.Budete se divit co Vám naroste dřevní hmoty.Používám to mnoho let a... celý příspěvek >
Akumulátorová sekačka, 15.5.2011
Také bych ocenil nějaké zkušenosti s aku sekačkami. Za přijatelnou cenu jsem našel akorát Worx Garden WG783E. Zřejmě bude na Ni-Cd akumulátor... Má někdo z diskutujících s touto značkou zkušenosti?
Identifikace, 13.5.2011
Ferdo, zase vedle jak ta jedle. dřezovec
Květnové mrazy 2011, 5.5.2011
Ještě dnešní noc bude kritická... Podívejte se na mapku na stránkách CHMI. Mám obavy o oblasti na Moravě, kde ještě nemrzlo. Podle Aladina to ale vypadá lépe. Podle yr. no to také nevypadá kriticky.
Dotaz k roubování, 3.5.2011 Obsahuje fotku
Tak posílám ty závaly. Většinou jsou přechody na bujných podnožích podstatně mírnější.
Řez na čípek, 3.5.2011
U jabloní se mohou dělat čípky, ale ne podle Zahna. U jádrovin mají zcela jiný význam.
Dotaz k roubování, 2.5.2011
Co je to za podnož?
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 25.4.2011
Pokud by šlo o partenokarpické hadovky, dojde pří částečném opylení k deformaci plodu. Proto se nedoporučuje pěstovat vedle nich jiné okurky se samčími květy. Paní Rettigová, donutila jste mě popřemýšlet o květní biologii. Nevím, odkud čerpáte... celý příspěvek >
Partenokarpické okurky pokrok či omyl?, 20.4.2011
Partenogeneze a partenokarpie jsou rozdílné věci. Partenokarpii bych přirovnal k situaci, kdy slepice bez kohouta snese jalové vejce. Partenokarpický trubec je slovní spojení které nedává smysl. Partenogenezi se v rostlinné říši říká apomixie a je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika