Příspěvky uživatele - 6.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Attika - neplodí, zasychají listy, 7.9.2012 Obsahuje fotku
Naše modrá odrůda vinné révy - stáří 6 let - stále neplodí a poslední roky v srpnu se na listech objeví fialové skvrny a listy usychají. Pátral jsem na internetu, ale pokud jsou k příspěvkům připojeny obrázky, nic neodpovídá vzhledu naší révy. Už... celý příspěvek >
Choroba broskvoně (černá sazovitost?), 7.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos se broskve opravdu vydařily, je jich nadúroda. Bohužel nám kazí radost choroba kterou jsem na internetu nenašel. Jedná se o černé tečky na plodech, které po chvíli znehodnotí celý plod, který pod nimi začne hnít. Našel jsem jen... celý příspěvek >
Borovice vejmutovka - určení škůdce, 6.8.2012
Děkuji. Je to ono. Stydím se, měl bych to poznat, ale už pár let dělám v technické části daného oboru, takže škůdci jdou stranou. A sem spíše na kytky.  :-) Ještě jednou díky. Zítra to postříkám 1% Vaztacem, mám ho na skladě.
Borovice vejmutovka - určení škůdce, 6.8.2012
Zdravím, mám napadenou okrasnou vejmutovku Pinus strobus green twist. Vyholují jednotlivé letorosty, částečně se i deformují a vůbec vypadá dost nezdravě. Jedná se o roubovanec na kmínku. Ve středu "koule" je vše suché (což by ani nebyl problém),... celý příspěvek >
Česnek bez stroužků, 13.7.2012
Děkuji za odpověď. Ještě se zeptám, když je zaseju už teď, do podzimu vyrostou?? Že bych je rovnou pak zasadila malé česnečky a měla bych prakticky náskok? Že bych nemusela čekat do příštího roku, než na jaře vyrostou, v létě sklidím malé... celý příspěvek >
Česnek bez stroužků, 12.7.2012
Dobrý den, včera jsem sklidila svoji první sklizeň česneku, mám 16palic. Pro začátek jsem jich moc nezasadila, ale jsem spokojená. Chci se zeptat, sklidila jsem i "květy" s pacibulkami, mám je nechat nejdříve uschnout a pak na jaře zaset jen ty... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 11.7.2012
TAk jsem ho rovnou sklidila a jsem nadšená. Některé palice byli prohnilé, tak jsem je vyhodila, jinak mám 16palic. Pro začátek jsem moc nezasadila. A rovnou jsem i zasela semena z palic květových. Tak uvidíme co se s tím stane...
Kdy sklízet česnek, 11.7.2012
Dobrý den, pěstuji letos česnek poprvé a dnes jsem odstřihla paličky, sice možná níže než píšete, ale snad to tolik nevadí. Tři jsem si nechala na vlastní semena. Chci se zeptat, jedna ta palička už praskla, tak mám vytahat jen ten jeden, nebo už... celý příspěvek >
Obnova starého kurníku, 12.4.2012
Děkuji za odpověď. Vápno máme a sláma se sežene. Musí být té slámy tolik?? Mají tam 6 míst oddělených na snášení vajíček. Je mi jasné, že tam taky dám slámu, aby měli teplíčko :o) až budou snášet vajíčka.
Malí brouci na vlhké zdi, 13.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den Také jsem dnes zjistila přítomnost těchto brouků a dost mě to vyděsilo. Mám úplně mokrou a plesnivou chodbu, majitel přislíbyl že s tím něco udělá ale už to trvá 5 měsců. Na zdi je hodně těchto brouků a někteří jsou bílí jako čerstvě... celý příspěvek >
Plot ke slepicím, 22.1.2012 Obsahuje fotku
Kuřice dominant létají dobře , ale jen občas - mě jedna málem přeletěla plot když chtěla za kohoutem který byl se starými na zahradě, druhá zase když jí staré slípky honily - a to vylétla na plot .Ale když stloustnou a před tím se jim zastřihnou... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 17.10.2011
Mě zas otočná rukojeť nevyhovuje. Nůžky se snadno vykulej z ruky. Rozhodně to není věc, která vyhovuje každému. Chce to vyzkoušet a pak se rozhodnout. Mám docela velké ruce, což je podle Bahca M. Velikost L je opravdu příliš velká.
Nuzky na strihani ovocnych stromu, 16.10.2011
Na vaše téma je tu několik diskuzí. Jsou ale vloženy v oddělení nářadí.
Hrušeň Starkimson, 12.10.2011
Clappova červená v ČR není vzácná.
Melrose, 11.10.2011
Omlouvám se, máte pravdu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika