Příspěvky uživatele - 34.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Práce s křovinořezem, 30.8.2010
Taky zdravím,  při sečení kotoučem rozhodně není třeba stále plný plyn, motor se přetáčí, je bez zátěže a může se poškodit.. Což se mi stalo - sekal jsem pod plným plynem asi 20min v kuse (Grizzly MTS 34) - vysypala se klec s... celý příspěvek >
Jehlové ložisko na pístním čepu, 19.8.2010
Díky pánové za reakci, zjistil jsem že klec vydrží jen do 120°C, tak je to jasné. To budou asi lepší, jen samotné jehly. Libor
Jehlové ložisko na pístním čepu, 18.8.2010
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost, jestli je možné, dát jehlové ložisko na pístním čepu u křoviňáku s plastovou klecí? Je to sice SKF ale ten plast se mi tam moc nezamlouvá.. Díky Libor
Přidřený motor kosy Grizzly MTS 34, 12.7.2010
Pánové díky, je to tak. Rozdělal jsem ho ještě jednou a ložisko na ojničním čepu je poškozené a kousky kovu se nakonec přece jen dostaly až k pístu a ten je v jednom místě podrápaný. Teď řeším to dilema s novou kosou.. Borda
Přidřený motor kosy Grizzly MTS 34, 1.7.2010
Zdravím všechny kdo mají zkušenosti a mohou poradit..  přidřel jsem motor na křoviňáku Grizzly MTS 34 při sekání s žacím kotoučem, který jsem před tím téměř nepoužíval.  Mám ho 3 roky a se strunou vše bez problémů. Mám za to, že... celý příspěvek >
Škůdce - surfinie, 30.7.2009
Hezký den, na balkoně pěstuji surfinie, je to nádherná záplava květů. Při zálivce jsem objevila na listech černé drobné kuličky "jakoby poseté mákem". Je to nějaký škůdce? Napadly mě i vajíčka pavouků. Poradíte mi jak rostliny ošetřit.... celý příspěvek >
Hnojůvka z kopřiv, 15.6.2009
Udělala jsem si letos poprvé kopřivovou hnojůvku. Nebývám na zahradě každý den. Sud jsem na radu nechala otevřený, protože jsem ji nemohla tak často promíchat.Na povrchu se teď dělá bílý povlak, něco jako plíseň. Můžu hnojůvku... celý příspěvek >
el. pila Narex vs Dolmar, 26.3.2009
Dobrý den, chci si koupit el pilu, zatím žádné zkušenosti s el. pilou nemám. Pila by byla na přípravu většího množství palivového dřeva, různých průměrů, tvrdé, měkké... (na větší průměry mám benzínovou). Důvod použití el. pily je hluk - řežu v... celý příspěvek >
Broušení nože sekačky, 4.3.2009
Dobrý den potřeboval bych vědět pod jakým úhlem brousit nůž na sekačce délka nože 51cm. Děkuji za rady
Re: Goji: Story o jedovatosti, 27.1.2009
Zdravím.Mrkněte na www.guenther-blaich.de/pfllst.php
destilační přístroj - pomoc, 18.12.2008
Dobrý den pánové konečně jsem dočetl celé fórum a měl bych pár otázek mám dvě nerezové bečky jednu velkou a jednu malou moje představa je že tu malou navařím na tu velkou a vznikne my vlastně kotel o velikosti asi 80L takže budu moct pálit 50L v... celý příspěvek >
Onemocnění jabloní, 22.7.2008
Stromek je jeddinný tzv. "Letňák" na mé zahradě,  proto jsem se snažil jej zachránit.  Pokusím se dle Vašich rad jej zachránit alespoň přeroubováním neb jak jsem koukal zkáza na kůře pokračuje dál. Děkuji všem za jejich... celý příspěvek >
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 18.7.2008
Dobrý den. Tak si dělám první čárku, ale trocha peněz se obávám bude nutná. Mám představu koupit něco na jihu Čech, je tam větší klid. U Kolína to bude za chvíli na polích samá montovna a mraky kamionů.
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 17.7.2008
Dobrý den. Já jsem z Prahy-Východ (Kolínsko). Kolik lidí by se tedy ve finále našlo (bez ohledu na vaše bydliště), kteří by za tím neviděli jen mamon? Hoďte sem hlas (něco ve stylu "já se hlásím":-)). Díky.
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 15.7.2008
To vítě, že by to nebyla procházka růžovým sadem (arboretem). Hlavně ze začátku. Musel by to být pro zůčastněné koníček, do kterého dají všechno. Vy mi tu ty lidi skepsí odradíte:-). Hlásí se tedy někdo k této myšlence a šel by do toho???
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika