Příspěvky uživatele - 34.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 9.7.2008
Dobrý den. Ideu soukromého arboreta bych nespojoval s komerčním využitím - Disneyland ne. Jednalo by se pouze o údržbu pro radost lidí, kteří by do toho šli a ukázky pro veřejnost, jak rozmanitá je příroda.
Onemocnění jabloní, 8.7.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jabloních se mi vyskytla nemoc při které podélně odpadává kůra ale větev za touto vodící větví je stále živá a rodí. Minulý rok jsem volil pro odstranění této nemoci radikální řez tj. odstrannění celé poškozené větve. Onemocnění se... celý příspěvek >
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 8.7.2008
Tiše závidíme:-)
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 8.7.2008
Dobrý den. Uznávám, že jsem to s těmi 100 ha asi přehnal, ale proč ne. Spíš by byl možná problém takový velký pozemek v jednom celku sehnat. Když nad tím přemýšlím, tak váš návrh není vůbec špatný. Majitel by byl pouze jeden (takového... celý příspěvek >
Soukromé arboretum - pojďme do toho, 8.7.2008
Dobrý den. Otázek je samozřejmě hodně. Pozemek by se dal sehnat, ovšem v méně atraktivních lokalitách od větších měst (což by možná i bylo dobře) - Prachaticko, Domažlicko, atd., atd. Při ceně 5 Kč/m2 by se dalo např. pořídit pole (travní... celý příspěvek >
Liliovník tulipánokvětý, 30.4.2008
Zkoušíme mladý výhonek liliovníku spolu se stimulátorem zakořenit, tak uvidíme. Dám vědět jak to dopadlo...
Krtek - a je to, 7.6.2007
Dobrý den. Kdybych Vám měl vyjmenovat co všechno jsem už vyzkoušel, Tak mě asi nebude stačit A4 papír a vyhledá mě policie,protože už jsem zkoušel i opravdu mebezpečné věci , jako - propan do děr, nastartovaný pionýr, eletrika, nafta, tablety chloru... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 7.6.2007
Ten Hajzl mě znovu vrtá na skalce mezi kameny. Včera dokonce (zase určitě jiný) mě udělak velký kopec přímo před vchodem do domu. Tak teda vůbec nevím jestli si ze mě opravdu nedělá srandu. Takže jsem koupil velký sprej na WC (citron) a udělal... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 5.6.2007
Tak jsem mu zase trochu zavoněl. Tam kde vrtal včera byl jen malý pokus, ale vrtal už zase na druhé straně asi tak 15 m od toho prvního. Prošel jsem celou okrasnou zahradu a zavoněl jsem mu do všech děr. Tak uvidíme. přestane ho to bavit čichat ten... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 4.6.2007
Včera jsem na Hajzla čekal 4 hodiny se vzduchovkou a ani rana. Po 4 hodinách jsem se šel vakoupat a vrátil se asi za 20 minut. To už byly všechny díry (4) zahrnuty a kopec nezi kameny. Tak nevím jestli si země dělal srandu. Navečer jsem... celý příspěvek >
Zbavení domácnosti mušek octomilek, 29.9.2006
Dobry den, v byte mam rovnaky problem. Zhruba od jula mam stale octomilky. A to este doma s hygienou prehanam. Desinfikujem, co sa da, kos vynasam porad, nenechavam ziadne nadobi, ziadne zbytky, nemaju na co sadat. A ked vecer pridem domov a vyberiem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika