Příspěvky uživatele - 77.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vše okouše lesní zvěř?, 12.11.2010
Jaké lesní stromky jsou pro zvěř atraktivní z hlediska okusu? Jasný jsou druhy jedle, buk, dub Co ale např. modřín, borovice, javor bříza?
Jak zorat pole ležící ladem?, 7.11.2010
nezáleží na tom, jak je dlouhý traktor, pokud má oraná plocha prostor kolem sebe. Spíš záleží na počtu radlic pluhu - je jasmý. že tříradličný pluh je na takovou délku nevhodný, protože než zajede poslední radlice, jste na konci. Sám vlastním mj.... celý příspěvek >
Vápnění kmenu stromů, 3.11.2010
ad nevýhody: ad 1: pytel páleného vápna stojí pár korun, vyhasím sám a mám vápna na několik let. Náklady ve srovnání s postřiky, hnojivy i např. sečením zahrady na anglický způsob zanedbatelné. ad 2: to každá práce na zahradě. Když někdo má... celý příspěvek >
Uskladnění sekačky přes zimu, 30.10.2010
veškerý stroje, který přes zimu stojí, parkuji ve stodole, bez přikrytí apod. Jen nechám spálit všechen benzin, namažu vše kde to jde a kde se má
Lištová sekačka Rotax, 1.9.2010
nikde jsem bubnový adaptér na rotax neviděl, dle mě by se musel vyrobit. Ale Rotax + bubnovka by asi byl stroj, na který by neměly v současnosti žádné jiné stroje (robusnost + výkon).
Český Zetor nebo japonský mikrotraktor, 1.9.2010
já bych šel do zetora, ne 3011, ani 35 11, ale minimálně 4011 (je to první traktor ÚŘ 1, tzn. mnoho dílů lze na něj použít z traktorů až do typu 77xx). Dále náhradní díly seženete skladem v každém obchodě nabízející náhradní díly na zemědělskou... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
malyš může být ponořený někde kolem 10 m pod hladinou max, pokud bys ho dal třeba 30 m pod hladinu, tak bud nebude čerpat vůbec nebo sice bude, ale za chvíli odejde
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
není to zakázaný, jen jsou dva tipy povolování studní. do 30 m stačí vodoprávní úřad, nad 30 m hloubky musí být povolení i báňskýho úřadu
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
no jestli je někdo schopný pověist čerpadlo za kabel, tak bych si od něj nenechal udělat ani schránku na poštu Na potrubí může viset čerpadlo, jen pokud je kovové. Pokud je potrubí z PE, čerpadlo musí viset na lanku
Sekačka pro louku ve svahu, 11.7.2010
 na výměru jsem se ptal čistě ze zájmu, neboť jeden víkendový soused má kolem chalupy poměrně rozlehlou zahradu, kterou seče elektrickou sekačkou. Přijede v pátek v noci, v sobotu ráno začne sekat a i s ožínáním zdí, stromů, atd končí někdy v... celý příspěvek >
Sekačka pro louku ve svahu, 11.7.2010
jak je ta louka velká? Z fotek mám trochu dojem, že sekat ho sekačkou se záběrem 40 - 50 cm bude práce na týden jedna seč.   Mountfieldu bych se vyhnul, neboť sleva (nyní v podobě notebooku zdarma) je dobře zaplacená ze strany zákazníka.... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 8.7.2010
záleží na zvyku zvířat. Mě chodí za kombinátorem ptáci a to ho tahám za 4011 :)
Benzín, 4.7.2010
nejsem si jist, zda mezi Naturalem a Specialem jsou jediné rozdíly a to v oktanech a sloučenině nahrazující olovo...
Benzín, 4.7.2010
je to klidně možný. Mám dva roky starý dvoutakt a v návodu je uvedeno Natural 95 + olej do směsi (asi tři typy).
Problém s motorem Jikov 1453 Iskra, 2.7.2010
ke změně oleje: od přechodu z M2T na kvalitní oleje používané do motorových pil mě prodejce zrazoval  - důvod je jednoduchý. Nečistoty vzniklé spalováním M2T se při použití kvalitnějšího oleje uvolní a pak je problém s chodem motoru. Kvalitní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika