Příspěvky uživatele - 77.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
BDR 700, 24.2.2009
ano
BDR 700, 24.2.2009
tak jsem se v oblasti asi definitivně ztratil. Budu mít na motoru řemenici o určitém průměru. Pokud k ní připojim velkou (velký buben) bude se ta připojená přeci při stejných otáčkách motoru otáčet přece pomaleji než pokud tam bude malá řemenice... celý příspěvek >
BDR 700, 24.2.2009
O sečení náletů a podobných věcí jsem nikdy neuvažoval (zkulturnění ploch už mam za sebou), chci sekačku na pravidelnou údržbu, tj. 3x, někdy když je teplý podzim seču ještě jednou, aby nezůstala narostlá tráva do příštího roku a nedělala bordel při... celý příspěvek >
BDR 700, 23.2.2009
z logiky věci nemůže být podle mě velký rozdíl na požadovaný výkon mezi BDR 700 a 550/600. Pokud orientačně budem brát označení typu jako záběr v mm, tak pro sestavu musí být přece jedno, jestli má 6, příp. 7 HP + u BDR 700 nebo 5, příp. 5,5 HP +... celý příspěvek >
BDR 700, 23.2.2009
to máte pravdu. Na druhou stranu, jak má člověk pak vybírat stroj, když technický údaje mohou býti zne zcela přesné
BDR 700, 23.2.2009
procházel jsem stránky různých výrobců rotaček (i jednobubnovek) a víceméně všude se výška strniště pohybuje mezi 3 a 4 cm
BDR 700, 23.2.2009
nevim, jestli hodnoty uváděné výrobcem u BDR 600 mají rezervu, aby si nikdo nemohl stěžovat, ale na jeho webových stránkách uvádí maximální výšku porostu 80 cm
BDR 700, 22.2.2009
což o to, stroj je to pěknej, jenže na něj musí být souvislej rozlehlý pozemek. Já potřebuju stroj na výměru cca 0,3 ha, ale není to souvislá plocha, jsou to 2 zahrady a kolem chalupy, takže něco obratnějšího. Jo, kdyby to byla jedna plocha...
BDR 700, 21.2.2009
sečení pouze jedním směrem mi nevadí, jsem na něj zvyklý z lištovky (nebyla ta středovka, se muselo jezdil jedním směrem, konktrétmě proti směru hodinových ručiček)
BDR 700, 15.2.2009
osobně mi na lištovkách víc než nutnost brousit kosy vadí jedna věc: sečete seno na pozemku, který díky dostatku ornice a optimální vlhkosti bývá tzv. samá krtina. Takže sečete, vemete krtinu - v lepším případě se jen otupí žabky, v horším případě je... celý příspěvek >
BDR 700, 14.2.2009
pro xxx.xxx.3.83 (?), 11.2.2009 19:1 Neberte to nijak špatně, ale mohl by jste mi objasnit, proč na vysokou trávu je vhodnější lištová sekačka? Já mám dle nabídky na trhu naopak dojem, že lištové sekačky jsou pomalu okrajové, že se preferují bubnové... celý příspěvek >
BDR 700, 12.2.2009
s výškou trávy si nejsem jistý, jak se přesně bere/měří. Mnou uvedených 120 cm nedosahuje celej porost, ale jen stébla klasických trav, živá část bývá nižší, dejme tomu 80 - 90 cm. Není to tedy myšleno tak, že 120 cm dosahuje porost všude, jako by... celý příspěvek >
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 12.2.2009
zamlžování oken zabrání přivedení teplého vzduchu od motoru, tohle měli už starý Z 35 11, výdechy to mělo poblíž spojky, novější traktory měly výdech u dolního okraje čelního skla.
Jaký stroj na 5ha pastvin pro několik koní, 12.2.2009
ad startování: do zetorů UŘ 1 není problém namontovat předehřívání, práce na chvilku, na bloku vám z levé strany přibyde akorát zástrčka, kterou připojíte na sít a za chvilku je motor teplý. A startuje na první pokus, pokud motor je motor v... celý příspěvek >
BDR 700, 12.2.2009
lišta není špatná, stávající sekačka lištovka byla. Velkou slabinou lištovek je podle mě jejich náchylnost, hlavně na kvalitu trávy (pokud tráva lehne, bývá to problém) a drnu (krtiny atd). Proto se poohlížím po jiné technologii.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika