Příspěvky uživatele - 77.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzín, 2.7.2010
pokud návod na obsluhu výslovně uvádí Speciál (tj. "olovnatý benzin"), zvolil bych natural 95 + aditivum. Prodávají ho na každé pumpě a lahvička v ceně několika desetikorum postačuje zhruba na 40 l.
Svoz sena, 9.6.2010
k obhajovačům starých Zetorů. Jsou doporučovány třeba z důvodu relativně nízké ceny, přičemž dostanete poměrně výkonný stroj, navíc víceúčelový. Doporučil jsem Zetora právě z tohoto důvodu, navíc není nutné tahat za slabším traktorem největší rotačku... celý příspěvek >
Změna benzínu u sekačky MF70, 8.6.2010
speciál se dál vyrábí, jen některé pumpy ho přeslaly prodávat. Např. EURO OIL ho nenabízí, Robin oil nebo Benzina ano. Pokud nemáte dostupný speciál, kupte natural + aditivum, to budou mít všude.
Svoz sena, 8.6.2010
blízko lesa bývá směs lučních travin, ale určitě bude záviset na jejich výšce. Blízko lesa nebývá porost hustý, neboť v trávě přibývá mech atd, zastínění lesem, určitě bych si nedovolil srovnávat s horskou loukou, osluněnou. Skladby rostlim může být... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
zahradní traktor, kterej by zvládnul mulčovat nebo sekat vysokou trávu (při 1 - 2 sečích ročně) neexistuje. Tazatel by musel zainvestovat do klasickýho, plnohodnotnýho traktora (třeba Zetor) a k němu koupit buď rotačku nebo mulčovač. Pak je to... celý příspěvek >
Baycor 25 WP, 31.5.2010
snad nezůstává ne povrchu, ale prostupuje listem dovnitř. Ted jsem koukal na manuál Baycoru a řek bych, že je zralý na přepsání. Píší první postři po 3 - 4 týdnech, moje třešeň odkvetla sotva před 2 týdny a už má první příznaky. Jestli bude takových... celý příspěvek >
Baycor 25 WP, 31.5.2010
připojuji se k diskusi, protože jsem dnes zjistil, že i já mám díky mokrému průběhu května problém s moliniozou. Napadá mě čistě logicky, že by nemělo pršet, dokud postřik nezaschne, nevstřebá se do listů. Nebo se mýlím?
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 17.5.2010
ve Strakonicích přestavby dělá Milisterfer - Agrom, cena cca 22 000 Kč včetně práce. Osobně tam jezdím pro ND na traktor, tak jsem tam už při předávce MF 70 na přestavbu náhodou byl
I toto je Mountfield, 10.4.2010
pro zaměstnance M (xxx.xxx.178.245) Uvádějte v návodu rovněž životnost a bude po problému. Jenže to asi ne. To by neznělo tak pěkně, jako záruka 7 let, pokud by např. u sekačky bylo info: "životnost 5 let při 200 h práce/ročně.  Osobně v... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 31.7.2009
fakt by mě zajímalo, jestli už je nějaký člověk úspěšně vyreklamoval po delší době (třeba 5 let, 7 let asi ještě prodloužená akce není), zda v pohodě opravili, vrátili peníze nebo řekli že je to opotřebením a celá prodloužená záruka je jen pěkná... celý příspěvek >
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 12.7.2009
nevim podle jakého zákona, ale určitě něco ve smyslu, že musíš udržovat a využívat svůj pozemek takovým způsobem, aby se z něj nešířil bordel, odpady, plevel atd. na okolní pozemky. Za neposečenej anglickej trávník ti nikdo nic nedá, ale za... celý příspěvek >
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 9.7.2009
no nevim, podle mě vaše řešení m několik háčků: 1. kameny budou vadit každé sekačce, ať už bude lištová či bubnová. Pár kamenů je OK, ale pokud je jich víc, budete mít nože (žabky) zničený pořád, zvlášť pokud jsou větší než pár cm 2. model usušit a... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 14.6.2009
blbě jsem se vyjádřil, dělá mělo být ve smyslu nepoužívá. To je ta změna myšlenky během psaní věty.
Výběr bubnové sekačky, 14.6.2009
i když je to stará a pravděpodobně mrtvá diskuse, neodpustím si poznámku, kdyby někdo hledal. Olejová náplň ve vzduchovém filtru není vůbec irelevantní, osobně bych si motor, který bude převážně sekat, obracet (tj. pohyb v prašném prostředí) bez... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 14.6.2009
vari už dvoutakty nedělá, ono je jednodušší motory dovážet a v případě poruchy za těžký prachy objdnat náhradní díly v ceně přesahující nový motor. Dvoutakty dělá Jikov, stačí se podívat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika