Příspěvky uživatele - 77.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lištová sekačka Rotax, 7.6.2009
co by tomu řekl výrobce - no trošku by to využil k propagaci svý produkce, jak je kvalitní. Na druhou stranu, co vydržely stroje z minula (sekačky 30 - 40 let, traktory to samý, auta 25 let v pohodě) se opakovat nebude - a to z důvodu jejich... celý příspěvek >
Lištová sekačka Rotax, 6.6.2009
zkušenosti celkem dobrý, pocity smíšené. Ještě loni jsem si ní sekal tak 0,4 ha (několik menších ploch). Neseče špatně, nejlepší striniště dělá při sekání polehlé trávy proti srsti, to je to až ke kořenům. Jinak byla lepší na sena než otavy, protože... celý příspěvek >
BDR 700, 6.6.2009
tak jsem úspěšně zdolal dvoububnovkou polehlou trávu skoro na placku, na výšku to mohlo mít původně tak 80 až 90 cm a zvládla to. Takže příští týden pro adaptér BDR 700 jedu.
Co způsobuje usychání větví?, 1.6.2009
jaký fungicid přidat?
Co způsobuje usychání větví?, 1.6.2009
no to nejsou dobré info - může tato choroba zničit celý strom? Napadené části jsem odstranil, ale jen tam několik míst, kde byla napadena a zničena část přímo vyrůstající ze silné, hlavní větve, takže v těchto případech nelze odstranit až na čisté... celý příspěvek >
BDR 700, 31.5.2009
delší stéblo nebo delší strniště?
BDR 700, 31.5.2009
takže díky počasí se nedozvím, jestli BDR 700 zvládne i vyšší trávu než nějakých 70 - 80 cm. Minulý týden přišla bouřka s průtrží mračen a zbylá plocha je skoro celá na placku (ještě to úplně neleží, ale nakloněný je to dost). Zítra jedu zapůjčit BDR... celý příspěvek >
Co způsobuje usychání větví?, 31.5.2009
ocenil bych typ na vyzkoušený přípravek. Klidně něco silnýho, letošní úrodu v rámci zachování stromu klidně obětuji. Dík
Co způsobuje usychání větví?, 31.5.2009
větve jsem ostříhal, nebyl by typ na nějakej fungicid, který by zabránil nebo aspoň omezil další rozšíření na zatím zdravé části? Klidně něco silnýho, úrodu rád obětuji. Pokud by to byla rez nebo něco podobnýho, dokáže zničit strom zcela?
Co způsobuje usychání větví?, 30.5.2009
dík, jakmile to počasí dovolí (dle předpovědi pondělí), tak suché části ustříhnu tak daleko, aby řez byl už živý, zadělám voskem a budu čekat.
Co způsobuje usychání větví?, 30.5.2009
Obracím se na zdejší odborníky, jestli nemají typ co by mohlo způsobovat následující: Mám několikaletou višeň (cca 10 let), letos v pohodě odkvetla a začly se objevovat zelené plody. V posledních dnech, ale začaly usychat - konce větví  (s cca... celý příspěvek >
BDR 700, 22.5.2009
Tak si říkám, že připíšu něco o dalším průběhu. Zhruba v únoru jsem pořídil samostatnou pohononnou jednotku 2T 1447 (6 HP, dekompres), předsezónní sleva 15 %. Co k tomu (550? nebo 700) nebylo jasné, takže volba půjčím - vyzkouším - uvidím. Minulý... celý příspěvek >
Bionafta, 15.5.2009
bionafta je ok, pokud se lije do motorů pro ni stavěných. Určitě bych ji nenalil např. do staršího zetora, viděl jsem jeden motor po používání bionafty a díly vypadaly jak politý sirupem. Do starých dieslů jedině klasickou naftu
Co pod pletivo?, 10.5.2009
já dal naležato klasické střešní tašky, je to zároveň s okolní zemí, při sečení nevadí. Když je spoj dvou tašek, tak po něj dávám další kus nebo kámen, aby spojem neprorůstala tráva
Vodárna - nerez?, 9.5.2009
fakt? jste si jist? tak jsme měli doma starej darling (cca 30 let) a ten když často spínal, tak to znamelo, že je tam naopak vzduchu moc a bylo ho třeba odvzdušnit. Nový model, co tam je ted, funguje na opačnym principu, tj. málo vzduchu = častý... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika