Příspěvky uživatele - 77.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázení brambor - kolik?, 8.5.2009
možná jo, já jen vycházel z údaje "25 Kg pytel certifikované sadby jsme vysadili na 55m řádku."
Ochrana dřevěné nádoby, 6.5.2009
takže do vřící vody drcenou smolu a mohlo by to jít?
Sázení brambor - kolik?, 6.5.2009
to je podle sazečky traktoru. Sází se 625, spíš však 700 (to této rozteče se vejdou i nové traktory). 600 jsem dal, aby se to dobře počítalo, 2,5 cm není nic. Pokud bude sázet sazečkou, tak bude mít bud těch 625 nebo 700, pro odhad množství 2,5 cm... celý příspěvek >
Ochrana dřevěné nádoby, 6.5.2009
Nevíte, čím natřít vnitřek dřevěné nádoby, aby nepropouštěl vodu? Např. necky /troky na prase? Kolikrát jsem na tím přemýšlel, čím to bylo natřený, aby to nepropouštělo ve spojích? Myslíte, že nasypat nadrcenou kalafunu do vroucí vody a tím spáry... celý příspěvek >
Sázení brambor - kolik?, 6.5.2009
takže to zkusíme spočítat na 100 m2. Doufám že se neseknu. 1 ar dáme 1,2 x 83 m, šířku řádku 60 cm (mín určitě ne, brambory potřebují zem, znam borce co měli řádku 20 cm, sice jich měl X, ale nevybral ani tolik, co zasadil). V tomto případě 2 brázdy... celý příspěvek >
Čim hezkym zakrýt pletivo, 5.5.2009
mě začlo reznout asi tak po 10 letech a to ještě tak, že je sem tam část oka chycená na povrchu rezem, pořád je to hladký, žádný odlupování. Tj v případě nátěru by se nemuselo ani škrabat. Ale bylo to ještě pletivo koupený v roce 92, takže žádná... celý příspěvek >
Motorový olej, 30.4.2009
ty ceny mi přijdou nějak příliš vysoký, to je v tom započítána i doprava na místo k zákazníkovi a výměna oleje na místě,  ne? 90 PP mají kousek u nás v servisu za 49 kč vč. DPH. Sice je to za 1 kg stáčenýho do vlastní nádoby (výborná logika,... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 11.3.2009
alkohol zaviní úmrtí přibližně stejně, nesprávný způsob jízdy včetně nepřiměřené rychlosti několikanásobně více než stromy. Znamená to, respektive podpoříte v tomto případě zrušení hospod, zákaz prodeje alkoholu a konstrukční omezení maximální... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 10.3.2009
nesouhlasím: 1. mnoho silnici nižších tříd nemá parametry často ani na tu povolenou 90 km/h, bez ohledu na to, zda jsou tam stromy nebo ne 2. stromy vadí, ale billboardy nevadí, 3. přijdou po stromech na řadu mostky, propustě a stavby - častou... celý příspěvek >
kácení ovocných alejí, 10.3.2009
nemá cenu srovnávat 70 a 100, resp. 140. Mimo obec je povolená max. 90, navíc mnoho silnic pro svůj profil neumožní 90 km/h ani v případě, když nebudou v kilometrovém okruhu stromy
BDR 700, 28.2.2009
pro andy.wise - xxx.xxx.174.65 (535), 24.2.2009 18:42 už jsem si to uvědomil. Otáčky budou sice nižší, ale výsledná obvodová rychlost díky většímu přůměru bude větší - zaměnil jsem otáčky a obvodovou rychlost ve své teorii. Úhlová rychlost bude... celý příspěvek >
BDR 700, 25.2.2009
pro 73.78 (?), 24.2.2009 19:36 Asi to tak bude nejlepší. Vzhledem k tomu, že značkový prodejce Jikovu má do konce března akci (možnost získat velmi zajímavý slevy), pořídím teď jen pohonnou jednotku s motorem 1447, v létě půjčim celou BDR 700 a... celý příspěvek >
BDR 700, 25.2.2009
Koukal jsem na video BDR 1200 i na specifikaci. Stroj pěknej, ale pro mě moc velký, nevyužil bych ho. Já potřebuju něco obratnějšího, objet stromy na zahradě atd, ne sekat obdélníkovou půl ha louku bez překážek P.S.: Maximální výška trávy 1 m, při... celý příspěvek >
BDR 700, 25.2.2009
Nevim, jestli to bude údržbou - není problém sehnat držák na vrtačku, do kterýho se upne lišta a broušení jde rychle a snadno. Ostří jako meč. Lištovku jsem měl (starou rakouskou) a pokud si dobře vzpoomínám, tak strniště nebylo nikdy menší než... celý příspěvek >
BDR 700, 24.2.2009
no, ještě nevim, ale nějaká musí, přece nebudu trávu trhat rukama
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika