Příspěvky uživatele - 114.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lednová zahrádka, 15.1.2012
kde působíte, KUKY?
Makadamový ořech, 14.1.2012
také všude velmi drahé, což napovídá, že asi není jednoduché je pěstovat ani v jejich domácích podmínkách
Lednová zahrádka, 9.1.2012
je to takové celé divné... pod oknem balkonu (chráněné místo v Praze) nezmrzlé květy třapatky..
Starkl - zkušenosti, 9.1.2012
ty obrázky jsou samozřejmě upravené a nesmyslné, realitě nebudou odpovídat. Často spojeno několik rostlin dohromady, zřejmý nepoměr mezi velikostí a množstvím květů ve srovnání s celou rostlinou atd. Ale vždy mi od nich přišlo vše ve vzorném,... celý příspěvek >
Ibišek, 9.1.2012
Dobrý den dámy, takže už začínáte stříhat pokojové (čínské) ibišky?
Rododendron cez zimu, 17.12.2011
Samotná rašelina nedodá živiny. Je třeba ji smíchat aspoň s kompostem.
Hrabání listí, 23.11.2011
Nechci mít zahradu jako obývák. Nepěstuji anglicý trávník. Nechci být otrokem zahrady, chci z ní mít radost. Část listí jsme průběžně shrabávali od října když bylo hezky. Část přišla do kompostu, část do pytlů a obecního bioodpadu, část se zmulčovala... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 7.10.2011
už jste přestěhovali vánoční kaktusy ze zahrady nebo balkonu do místnosti?
Kala, 3.8.2011
něvěřím, si z nás děláte legraci :)
Ibišek - neotevřená poupata padají, 16.6.2011
Ibišek syrský v šervnu ještě v našich podmínkách nekvete, pokud jste jej koupila kvetoucí, byl v pěstírně ke kvetení donucen, proto teď reaguje shazováním květů. Místo jste zvolila správně, já bych ho nechala, aby se usadil a uvidíte... Letos se ale... celý příspěvek >
Oleandr, 18.5.2011
Marcelo a hnojíte kristalonem na květ nebo ještě na růst?
Clematis uštípnuté výhony, 17.5.2011
Josefe, mám dnes blbý den, ale vy jste mě zase jednou rozesmál
Zmrzlé azalky- co s nimi?, 17.5.2011
hajanko, mám nové výhony azalek, oleandrů, magnolií taky omrzlé. Rozhodla jsem se nic nestříhat až podle toho, jak s to dál vyvine.
Číhání na jaro, 6.3.2011
mičurinec, díky, to bud asi ono, já pak na podzim sázela ty narcisy a tulipány a vznikl zmatek, už jsem houby věděla, kde jsou sněženky, tak jsem to brala hlava nehlava...
Které květiny slimákům nechutnají, 6.3.2011
Tak ono nejde jen o to, jestli jim chutnají, ale jestli jim třeba jen neslouží jako dobrý úkryt viz můj plazivý jalovec, pod kterým se těžko vysbírávají. Nebo rhododendrony, ty používají jako zkratku, jak se dostat z jedné hosty na druhou a moc se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika