Číhání na jaro



lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 114.37 (?)
6.3.2011 20:43

mičurinec, díky, to bud asi ono, já pak na podzim sázela ty narcisy a tulipány a vznikl zmatek, už jsem houby věděla, kde jsou sněženky, tak jsem to brala hlava nehlava...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 191.180 (?), 5.3.2011 19:45
Pokud je slunečno a nefouká příliš studený vítr, teplota vzduchu na slunci je minimálně cca 11 stupňů tak včely vylétnou.I třeba v prosinci, pokud se takto třeba na chvilku oteplí.Záleží na nadmořské výšce.Pokud vykvetou lísky, tak je to jasný znak příchodu jara.Pak už je to jasné. :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bobřík - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (358) - 175.130 (?), 5.3.2011 20:43

Taky číhám na jaro. V noci - 10. Odvážel jsem sníh od chalupy k roďasům. Již je to tu - taje!!!  Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.11 (?), 5.3.2011 21:21

Číhám na jaro.Dnes jsem na své chaloupce objala své keře a vyčistila zahrádku po zimě.Hrabala jsem zahradu.Stále je chladno, ale jaro už očas zavoní.Sněženky už vystrkují hlavičky a moje fena Nalinka byla tak jako já šťastná.Jaro už se blíží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 23.66 (?), 6.3.2011 8:40

Teď po ránu, je na nule (Praha), ptáčci zpívají jak o život, svítí sluníčko a já doufám, že to tak vydží celý den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.29 (?), 6.3.2011 18:58

Konečně jsem se dočkala, dneska vykvetl první kvítek talovínu, vilín už je taky obsypaný kvítky.Jinak se všechno jarní kvítí snaží překonat stále ještě zmrzlou půdu.Zbytečky sněhu jsou už jen místy na vřesovišti.Dneska v poledne se zatáhlo a spadlo pár vloček.Snad už jsou poslední.To vše na Karvinsku.Bláža

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 114.37 (?), 6.3.2011 19:17

Benešovsko, půda zmrzlá, vykukují narcisy a některé tulipány. Ale- loni najaře jsem rozesadila sněženky, je jich všude plno, ale ještě nekvetou. Loni touhle dobou už skoro kvetly, je možné, že první rok po přesazení nevykvetou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 6.3.2011 19:41

no pokud jsou nyni vysazeny hloubeji tak mohou kvest pozdeji...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 114.37 (?), 6.3.2011 20:43

mičurinec, díky, to bud asi ono, já pak na podzim sázela ty narcisy a tulipány a vznikl zmatek, už jsem houby věděla, kde jsou sněženky, tak jsem to brala hlava nehlava...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 6.3.2011 21:23

vsak oni se s tim nejak vyporadaji, nejsou to pivonky, kde je to dulezite

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Gentiana - (13) - 164.227 (?), 7.3.2011 8:50

Včera nás trošku postrašil sníh, dnes je od rána sluníčko a mráz, ale ptáčci ráno zpívali, nwvadilo jim to.

Zdravím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika