Příspěvky uživatele - 114.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svilušky pod kůží?, 24.8.2010
Samozřejmě, že chodí, jen jste mi potvrdil(a) moji domněnku, že je to pivem. 
Kokosová palma, 5.8.2010
Ovare, díky za typy na palmy do bytu s málo světlem. Jo a je dobře, že jste zpátky, nedávno jsem si vás tady pročítala
Mravenci v bytě, 5.8.2010
Je fakt, že, kde mám na záhoně levandule, tam nejsou mravenci, ale na balkoně Vám to asi nepomůže
Ibišek, 12.7.2010
Nejprve je třeba ujasnit, zda se jedná o ibišek pokojový (čínský, neopadavý) nebo syrský (venkovní, opadavý). Bahenní to asi nebude
Kočky v zahradě, 25.6.2010
M.D.Rettigova, jak jste toho dosáhla? To bude sen všech chovatelu koček
Kočky v zahradě, 24.6.2010
naprostý souhlas. problémem nejsou košky vlastní, opečovávané a vychované, ale ty toulavé, které nelze zvládnout
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 23.6.2010
Je to tak, v Praze musíme žádat o povolení pokácení náletové třešně, má několik let nádory na kmenu,  a tak je v rozhodující výšce kmen širší než 80cm. Již několik let to bytové družstvo řeší, nutno vysadit jiny strom, i když na tom místě nebude... celý příspěvek >
Směs nízkých trvalek, 22.6.2010
Je to tak, pomněnky po odkvětu vytrhám a dám na kompost - už tam jsou tak tři týdny. Po nkolika letech mé nadšení pro pomněnky opadává, kompost je plný semínek a pomněnky tak druhý rok všude, kam kompost rozhodím
Lilie, 16.6.2010
to je ta, která v srpnu odnožuje?
Feramol proti slimákům, 16.6.2010
Tak to je asi důvod, proč musím každý den sbírat slimáky. Zřejmě je ke mně teleportují sousedi. No fuj
Zavařování v mikrovlnné troubě, 16.6.2010
jo a taky škoděj´mobily a koukání do compu!!
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Adri, tomu rozumím a chápu, je to ekologie v rámci daných možností. Ale pokud autorka příspěvku považuje za neekologické dát do komunálního odpadu plastovou láhev nebo sáček s mrtvými slimáky, ptám se, co dělá se zbytkem odpadu např z kuchyně
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Dobrý den, chtěla bych se (v dobrém) zeptat, jak si ekologicky poradíte s biologickým odpadem z domácnosti a ze zahrady, když nemáte kompost?
Netýkavka - řízkování, 29.4.2010
Hančo, je už možné umístit netýkavky na balkon? není na ně ještě moc zima? Včera jsem je zakoupila už kvetoucí v tržnici
Kalokvět, 28.4.2010
Tak to je průšvih, ty moje kalokvěty jsou nezatahující, jen jim orvu na jaře listy, co ve sklepě sežloutnou. Ale už je nechám venku, byla by to šílená práce tahat je zpátky.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika