Příspěvky uživatele - 114.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nekvetou mi orchideje, 12.10.2010
Dobrý den, phal praskají podálně listy - uprostřed listu.znamená to, že málo zalévám, jak jsem někde četla? alena
Ibišek syrský - žloutnutí listů, 11.10.2010
Nemyslím si, že by byly choulostivé víc než jiné keře. Já letost najaře přesazovala několikaletý na kmínku, musel, tak musel. Nebyl letos tak hezký, zelený, ale kvetl. Přesaďte je najaře, ať mají čas na zakořenění, teď už je pozdě, i když jestli jich... celý příspěvek >
Ibišek syrský - žloutnutí listů, 11.10.2010
Ibiškům syrským v těchto týdnech žloutne a opadává listí, to je normál. na zimu budou holé Já je na zimu nechráním, ale je pravda, že ibišky všeobecně dost vymrzají. Brzy najaře je stříhám. Pokud je zakryjete chvojím, nic nezkazíte 
Magnolie - pěstování a střihání, 4.10.2010
Loni na podzim? A kvetla letos najaře? To nemohla mít nasazené květy na ostříhaných větvích
Hnědnutí listů, 3.10.2010
to já ne, to autorka vlákna
Co je to za kytku?, 3.10.2010
tu co popisujete je dracena marginata, ta vaše je možná dracena fragrans. Najdete na googlu. Máte ji v krásném stavu, mně tak nešla, nepravidelně jsem ji zalévala, hodně hnědly listy, tak jsem ji ufikla a už raší... musím se polepšit v péči
Hnědnutí listů, 3.10.2010
Hajnk5, co světlo? Snese málo přímého světla, tmavší místnost, dál od okna? A dosahujete vlhkosti? To je pro mě vždy problém...
Smrk - choroba nebo škůdce?, 3.10.2010
Mám hálky na všech smrkách, než jsem zchytrala na této diskuzi, tak mi připadaly i docela zajímavé... fakt je, že mým smrkům nijak (aspoň zatím) nevadí, stromům je tak kolem deseti let a méně. Nijak je neřeším, nestříkám. jo a letos mám dojem,... celý příspěvek >
Jak přesadit pivoňky?, 3.10.2010
Já bych ji přesadila do nomální zeminy s tochou kompostu, ne moc, zalít... hlavně ne moc hluboko, mně koukají" kořeny" ze země a kvete hned další rok po přesazení. Teď je trochu pozdě, ale šla bych do toho, na zimu bych ji zasypala... celý příspěvek >
Plíseň, 29.9.2010
Tak mám dojem, že jsem na to přišla. Plíseň se vytvořila na rostlinách na parapet, když se začalo topit. Mám bohžel přímotopy, které teplo "funí" a tak vlastně nárazově zahřívá i květináče. Vlhkost ze zálivky a teplo. alena
Vánoční kaktus, 28.9.2010
Micuko, já ho převezla ze zahrady (tam se každoročně povaluje někde pod stromem) do bytu na balkon, který je dost chráněný. Kvete mi každý rok, ale dost brzy, tak mu chci letos dát řádnou výchovu. Jen jsem trochu znervozněla, že se všude na netu... celý příspěvek >
Hortenzie - stříhat?, 28.9.2010
určitě nestříhat
Vánoční kaktus, 28.9.2010
Už jste schovali dovnitř vánoční kaktus? Nebo ještě vydržet? Nemám šanci ho umístit do chladna v místnosti. Takže buď venku v zimě nebo v teple uvnitř. Co vy? alena
Plíseň, 28.9.2010
Uřízla jsem kmen draceny a vypadá to, že původní rostlina dál roste. Na povrchu substrátu (původního) se vytvořila plíseň, jako chmáčky vaty. Prosím o radu, co dál? Snažím se málo zalévat, tak jednou za dva, tři týdny a nechávám substrát proschnout.... celý příspěvek >
Ozdobnice čínská - zebráno, 27.9.2010
poroste, ale špatně
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika