Příspěvky uživatele - 114.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíkus Benjamín - žloutne a opadává, 11.1.2011
bylo tu mnohokrát uvedeno, ficus benjamin je citlivý na změny, hlavně teploty,/průvan) ale i místa. Větrání místnosti, jak popisujete, bude problém asi pro většinu pokojovek... já také pořád větrám a kytkám se to nelíbí, na takových oknech nemohu mít... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 9.1.2011
omlouvám s ještě jednou za OT. Kozicko, já opravdu nejsem kompetentní v diskuzi o tvrdé x měkké vodě a ve srovnání s Vámi a paní Lídou ani v pěstování kytek :). Jen vím z opakované vlastní zkušenosti, že v USA vám teče z vodovodu úplně... celý příspěvek >
Yucca a žloutnutí listů, 9.1.2011
Mám zkušenost jako p.Janča, ale velmi mě zaujalo zalévání do rúžice jak píše Veruna.
Identifikace pokojové rostliny, 9.1.2011
kozicko a Lído, já bych se připojila k diskuzi na téma měkká x tvrdá voda. nejlepší dešťová jinak asi vždy lepší měkká (pokud si pod tímto pojmem představujeme zjednodušeně   vodu s minimem vápenných solí). ale je správné ji převařovat? já... celý příspěvek >
Záchrana stromku, 8.1.2011
souhlasim s kozickou. Ficus benjamin. alena
Přesazení katalpy v listopadu - prosinci?, 30.11.2010
Katalpu řezat na hlavu? To se mi nezdá, jakože by obrostla ze starého dřeva?  Když pominu, že by zřejmě několik let nekvetla. Já letos v létě musela uříznout dvě z pěti silných větví  (abych ji nemusela zlikvidovat úplně)a mám dost strach,... celý příspěvek >
Založení kompostu - trava, hnuj, hlína, sláma, 21.11.2010
Je tady ještě někdo, kdo přidává NPK do kompostu? Opravdu tam patří?
Škůdce teď?, 3.11.2010
To mi připomíná, že jsem včera potkala v zahradě tři slimáky. Procházeli se po trávníku, jakoby byla polovina srpna 
Zná někdo název těchto rosltin?, 3.11.2010
Josefe, tolik jsem se toho od vás tady naučila, ale tohle je i dle mě svida cornus alba, koukám na ni pod terasou
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 14.10.2010
Ivano, já taky tak, každé jaro i podzim vyhodím spoustu trvalek, které není kam dát a o které já sama před lety bojovala. Nejste v tom sama. Už se děsím až budu najaře likvidovat ozdobnici, která mi neuvěřitelně prosperuje, malé ibišky semenáče,... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 14.10.2010
Už jste schovali z balkonu a zahrádek vánoční kaktus? a má nasazeno na květy?
Měsíčková mast - sádlo?, 14.10.2010
Já se přimlouvám za sádlo. Při hojení jizev např po plastické operaci je lepší než značková kosmetika. doporučuje devět z deseti plastických chirurgů takže určitě i do bylinkových mastí
Nekvetou mi orchideje, 14.10.2010
Kozicko, moc děkuji za konkretní info. Koupelna je v dome, kde jsme jen přes léto. Teď musí být i phal v bytě. Tam jsou dvě možnosti: parapet v pokoji, kd je světlo ale i horko foukajicí přímotop nebo chladnější ložnice s málo světlem,  dál od... celý příspěvek >
Nekvetou mi orchideje, 13.10.2010
Kozicko, děkuji za radu, u mě to bude asi opravdu tím, že měly málo vody, nějak jsem se držela názoru raději zalévat méně než více.  Když po zakoupení ty čtyři měsíce kvtely, byly v koupelně s dvěma okny a zdálo se mi, že mají vlhkosti dost. Asi... celý příspěvek >
Krtek a mulčovací textilie, 12.10.2010
Krtkem podhrabaný rhododendron, chodbicky po ktrkovi, které evidentně obývají myši, slimáci celé léto všude nepovažuji za tragedii, ale nehodlám mít morální depku z toho, že mi to vadi a bojuji s nimi. Mým cílem není anglický trávník a ani dokonalá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika