Příspěvky uživatele - 114.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Číhání na jaro, 6.3.2011
Benešovsko, půda zmrzlá, vykukují narcisy a některé tulipány. Ale- loni najaře jsem rozesadila sněženky, je jich všude plno, ale ještě nekvetou. Loni touhle dobou už skoro kvetly, je možné, že první rok po přesazení nevykvetou?
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 3.3.2011
Dámy poraďte pivoňku, která kvete později a déle, prosím
Kdy začít s přesazováním trvalek?, 28.2.2011
Lidi, neblázněte, nechejme to na březen
Denivková farma Dolce, 22.2.2011
mám stejnou zkušenost. loni jsem zkusila jiného prodejce a lituji. příště objednám denivky zase v Dolce
Odrůda rajčete, 23.1.2011
Mirku, děkuji, to je ono, jsou sice malá, ale do salátů skvělá
Odrůda rajčete, 23.1.2011
Maminka mě pověřila, abych se zde pokusila vyzvědět, jak se menuje rajče, které má hruškovitý tvar a je hodně ''masaté''. Pokud někdo víte, uděláte radost jí i mně. Pročetla jsem diskuzi..
Snížení kyselosti substrátu, 20.1.2011
Souhlasím.Radit s pěstováním rostlin odkazem na to, jak jsou pěstovány v jejich ''domovině'' je trochu málo. Podobně jsme zde diskutovali o pěstování oleandrů, s tím, že sice rostou ve středomoří jako plevel u silnice v písku a štěrku bez jakékoli... celý příspěvek >
Dracaena massangeana, 20.1.2011
Zuzano, je opravdu krásná a daří se jí. Ty suché konečky znamenají suchý vzduch, rosení pomáhá, ale ne úplně. Vůbec to něřešte.
Jaký květináč pro orchidejku?, 18.1.2011
Iviku připojuji se a též tiše závidím A hned se vás pokusím využít: jaké pokojové rostliny byste doporučila do bytu, kde je teplo a málo světla
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Kozicko, psala jste to tady i vy, člověk má pěstovat, to na co má podmínky a co mu jde... jinak je to spíš starost než radost. Mně jdou denivky, ibišky (syrské), trávy atd a ještě tak magnolie. Rhododendrony a azalky mám tak po čtyřech kusech,... celý příspěvek >
Pilea peperomioides, 17.1.2011
Díky, šlo mi o vaši zkušenost, jinak jsem si info na netu našla. Zkusím to na rhonďáky a azalky, nemám jich moc, nijak extra mi nejdou. Vždy s nimi trpím, když je musím zalít vodou ze studny a hadice, dešťové není nikdy dost
Pilea peperomioides, 17.1.2011
máte s Fosfotinem zkušenost i u změkčování studniční vody při zalévání rhododendronů atd na zahradě?
Jaký květináč pro orchidejku?, 15.1.2011
Ivik, díky za info ohledně průhlednách květináčů. Většinou příspěvky i info na netu vyznívaly, jakoby průhledné květináče zajišťovaly pro kořeny nutné světlo. Takže pouze jako kontrolka zda zalévat nebo ne
Denivky v nádobě, 12.1.2011
Lído, dejte typ, které opravdu, ale opravdu remontují Jinak já mám denivky z Dolce, loni druhou sezonu po zasazení kvetly šest týdnů, takže jsem si je užila. Loni jsem objednávala jinde, jedna se nechytla, uvidím asi se vrátím k Dolce
Identifikace pokojové rostliny, 12.1.2011
trocha rašeliny do např staré punčochy, zavěsit do konve..doporučují zahrádkáři jako nouzové řešní při zalévání rhododendronů, azalek atd, které mají problém s tvrdou vodou. To se mi, kozicko, nezdá jako jedna paní povídala..nebo je to opravdu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika