Příspěvky uživatele - 134.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel?, 21.8.2010
Na takové platí jen síla. Domluva fungovat nebude. Tohle bych vyřešil tak, že bych mu pohrozil, že na svoji zahradu aplikuji jed a včely mu to otráví. Případně něco podobného. Pokud bude pyskovat, že to oznámí na policii, tak klidně. Řekněte mu, že... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 24.6.2010
Já jsem ale také v životě neslyšel, že by kočky něco takového dělaly. Nám ve firmě nadělaly škodu kuny - chutnají jím kabeláž a izolační prvky. Rozkoušou je a zničí jak to jen jde. Možná to mohlo vypadat, že tam byla kočka, protože kuny podrápou... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 24.6.2010
Moc jsme se nepochopili. Jasně že neměla lidskou formu, kterou způsobuje Treponema pallidum, ale zvířecí, známou jako králičí, kterou způsobuje Treponema cuniculi. Neléčený průběh je podobný jako ten u lidí. Opravdu nemám náladu a čas na to, abych si... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 24.6.2010
Já toulavé kočky přímo nesnáším. Courají se kolem domu, po zahradě, ve stodole, no prostě všude. Není to pes. Ten je velký a když někomu uteče a nebo je to nějaký uliční pes, tak do zahrádky nechodí. Kočky přenášejí neuvěřitelné množsvtí parazitů a... celý příspěvek >
Jak na hruškový sad cca 50let starý a cca 20let neudržovaný, 23.6.2010
Řešil jsem podobný problém. Také jsem se dostal k sadu v takovém stavu. Skáceli jsem komplet všechno. Sad byl na naše schopnosti hodně rozlehlý, tak jsem osadili jen polovinu. Zbytek jsem zatravnili luční směsí. Sklizeň moc neřešíme. Ovoce se u nás... celý příspěvek >
Klíšťata zvířecí a lidské, 21.6.2010
Ale o to nejde, jestli pozdě bycha honiti. Jestli je naočkovaný, tak bych neřešil akutně vytahování a počkal až se trochu napijou a budou se líp vytahovat. Pokud není, tak bych je vytahoval hned, aby se snížilo riziko nákazy. Viděl jsem psa po... celý příspěvek >
Klíšťata zvířecí a lidské, 21.6.2010
No a naočkovaného ho máte?
Klíšťata zvířecí a lidské, 21.6.2010
Takové množství, to snad ani nejde. Opravdu je to živé? Není tam něco nalepené? Každopádně pokud by šlo o takové množství tak jedu k veterináři. Kdoví co to je a já mám problém našemu hafanovi vytáhnout pomalu jedno klíště. Máte ho naočkovaného proti... celý příspěvek >
2-takt vs. 4-takt, 20.6.2010
Jak už zde mnozí psali, srovnávat 2 - takt se 4 - taktem sice jde, ale ne v traktoru a křovinořezu. 2 - tak se používá ve strojích, kde hrozí naklonění. Tedy právěv křoviňáku, s kterým se často pracuje ve svahu. Díky stavbě takového motoru, dokáže... celý příspěvek >
Feramol proti slimákům, 15.6.2010
Aj, je tam překlep :-) Jasně, nějak mi to bliklo hlavou, protože jsem dnes byl stříkat trávník síranem.
Feramol proti slimákům, 15.6.2010
Účinnou látkou je síran železitý v koncetraci 10 g/1kg. Pro potkana a tedy plus minus i pro nějakou tu myš je LD50 síranu železitého 5000 mg/kg. Takže myška to asi přežije a navíc sežrala to, co bylo pro slimáky.
Klíšťata zvířecí a lidské, 14.6.2010
O účinnosti této metody pochybuju. Více by se o tom mluvilo v odbrorných kruzích. Zajímavější je likvidace chemická a to dokonce selektivní. Už jsem psal, že v řetězci vývoje klíštěte musí být nějaká hlodavec. V USA se prodávají nástrahy, které... celý příspěvek >
Modrá skalice ano či ne?, 14.6.2010
Síran měďnaty je v tak nízké koncetraci, že nemůže ublížit ani dlouhodobě. LD50 je asi 300mg/kg živé hmoty. Tedy pro 80 kg chlapa je to 24 g podaných p.o. S tím, že koncetrace v bazénu je asi max 500 mg na kubík, je sledování akutní či chronické... celý příspěvek >
Hnojení - koňským hnojem, 12.6.2010
Možná jsem trochu špatně popsal jeho vlastnosti - lepší by bylo napsat, že pomalu uvolňuje živiny.
Hnojení - koňským hnojem, 12.6.2010
Koňský trus se nezkvašuje. Je to škoda. Nezapomínejte, že slepičince se zkvašují kvůli složení. Ptáci totiž nevylučují přebytečný dusík močí v močovině jako savci, ale dohromady s trusem v podobě kyselina močové. Slepičince jsou pak velmi bohaté na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika