Příspěvky uživatele - 134.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klíšťata zvířecí a lidské, 12.6.2010
Já si vždycky dám vitamíny B-komplex forte a klidně i dvě tabletky. Hodně s napiju a po klíšťatech ani vidu ani slechu. Sice se z potím jak chlévové vrata,  ale nemusím se bát :-)
Klíšťata zvířecí a lidské, 12.6.2010
Neexistuje žádný specializovaný druh klíšťat, který se nezapije i člověka. Obecně psi a kočky a hlavně drobné hlodavce napadá larva klíštěte, která se nasaje v takovou tu škaredou mastnou obludu, která se rychle napije a pokud ji nevytáhneme, poměrně... celý příspěvek >
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 11.6.2010
Mě se to nějak nezdá, to by už bylo moc - kolejiště jsou velmi dobře odvodněné a kdyby začal ten arsen unikat do spodních vod, byl by to solidní průšvih. Většina solí arsenu jsou dobře rozpustné, takže by takové ošetření pozbylo smyslu. Navíc tohle... celý příspěvek >
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 11.6.2010
V pražcích není arzen, ne? Je tam pouze karbolín.
Cistenie zeleznicnych drevených podvalov, 10.6.2010
Už se to tu jednou řešilo, jen trochu pohledat :-) Jinak spálit by to šlo, ale jedině v případě dobře rozhořeného dřevoplynové kotle.
Cílené poškození stromů nebo těžba pryskyřice?, 9.6.2010
Asi je to hloupý dotaz, ale mohu se zeptat, na co je dobrá pryskyřice? Zatím jsem o tom neslyšel...
Jak hluboko zarýt to, co nejde odplevelit?, 9.6.2010
V tom případě Vám zbývá jedině to vypletí. Jiná cesta není. Každopádně jestli je dvorek ve stavu v jakém ho popisujete tak Vám držím palce.
Jak hluboko zarýt to, co nejde odplevelit?, 9.6.2010
Já bych to viděl tak - bojíte se, že to bude prorůstat, píšete, že to je souvislá vrstva kořenů a navíc nevíme o jaký plevel vlastně jde. Totální herbicid se jeví jako logická volba. Je velmi pravděpodobné, že zabere a pokud zabere, je to lepší než... celý příspěvek >
Moc prosím o radu s čerpadlem, 9.6.2010
Nebude. Ta výtlačná výška je velmi nízká.
Svoz sena, 8.6.2010
No o jejich produkci vzdušného dusíku není pochyb v tom s Vámi souhlasím, ale toto vlákno začalo s mulčování. Mulčování přidává k tomu dusíku ještě dusík z proteinů. Je fakt, že fixaci dusíku jsem hned na začátku neuvedl. To máte pravdu.
Svoz sena, 8.6.2010
Prvky jsem myslel ve smyslu komponenty - prvky celku a ne prvky chemické. Nejsem zase až tak hloupý Dokonce na to mám i školu a psal jsem velice obecně. Sice jde o komplexní procesy jak píšete, ale v konečném důsledku jde hlavně o celkovou sumu... celý příspěvek >
Svoz sena, 8.6.2010
Při tlení a mulčování trávy nejde o žádné cukry, ale především o celkový dusík. Dusík má jisté kapacity v půdě, část je odplavována vodou a naopak další část přijde se srážkama. O nějaké cukry tady vůbec nejde. Cukry se degradací rozloží v konečném... celý příspěvek >
Svoz sena, 8.6.2010
Mulčovač je ta příčina. Znám to z okolí - taky Beskydy a chudá půdy, která po zběsilém mulčování silně eutrofizovala... Dyť je to selským rozumem pochopitelné, že takhle je to prostě špatně.
Svoz sena, 8.6.2010
O živiny se není třeba bát. Na horských loukách žijí právě oligotrofní rostliny, jak zde již bylo psáno, a ty jsou zvyklé na půdu chudou, vymývanou častými dešti. Navíc tyto louky nevznikly samy od sebe. Je to činnost člověka, která vykácela stromy a... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
V tom případě nechápu, proč tam uvádítě ridery?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika