Příspěvky uživatele - 134.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Svoz sena, 7.6.2010
To je fór? To jako že si to sekání ještě rozkouskoval?
Svoz sena, 7.6.2010
I na ten doporučovaný traktor je to hodně. Nejsilnější traktory jsou doporučeny pro plochy 5000 - 7000 metrů, což je jen třetina až necelá polovina toho, co chce tazatel sekat.
Jak hluboko zarýt to, co nejde odplevelit?, 7.6.2010
Nevím, jak kvalitní půdu na tom dvorku máte, ale použít vrchní vrstvu na zarovnání je škoda. Spíš to postříkejte celé a bude to. Roundap není žádné svinstvo, nekumuluje se, neobsahuje halogeny ani kovy. Navíc i kdyby jste dorovnávala, stejně máte... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
Nejste jediný pošuk. Taky mám pozemky, které bych mohl nechat zarůst a vykašlat se na ně, ale rostou tam zajímavé byliny a některé i vzácné, tak jsem před lety koupil křovinořez a Dakra. Minulý rok jsem to trochu srovnal a zlikvidoval staré stromy a... celý příspěvek >
Svoz sena, 7.6.2010
Prosím Vás, neraďtě pokud tomu nerozumíte. Horské louky jsou citlivé na změny poměru živin. Mulčování je absolutní pitomost a nevím kdo sem tu módu dotáhl. Mulčér patří na golfové hřiště a na zahrádky ale ne na louky a už vůbec ne na horské louky!!!
Pomoc s výběrem malého traktoru, 5.6.2010
Dobrý den, také plánuji koupi malotraktoru a zajímám se o korejské značky. Prý nejsou tak drahé jako evropské a na druhou stranu nejde o šmejdy z Číny. Měl by to být kompromis. Nu a moje otázka zní - Jsou Kioti a LS Tractors stejné kvality? Viděl... celý příspěvek >
Mandragora lékařská, 4.6.2010
Jejda neblázněte, jestli někdo trpí leukémií, má po cytostaticích osabený organismus. Tímhle ho můžete velmi lehce zabít. Mandragora je mýtická rostlina a je známá jenom tím, že je to halucinogen a má velmi zajímavý kořen. Obsahuje pouze jedinou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika