Příspěvky uživatele - 127.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Blue Bird, 4.11.2010
Tak podle toho jak se v Husqvarně ČR byli do prsou že korncernu Elektrolux již patří Gardena, Jing Feng, BlueBird je blbost? Už toho nakecali hodně
Élektrická versus benzinová pila, 21.9.2010
Na takové řezání bych za mě doporučil kvalitní značkovou el. pilu (Dolmary neznám podle označení ale nemám k němu výhrady). Značkovou- protože až jednou budete potřebovat servis... Jak rád říkám je to pořád jen stroj. Benzínová má o mnoho víc věcí... celý příspěvek >
Vysoká spotřeba struny pomoc, 21.9.2010
Moc tomu nerozumím, vy máte na ABG strunovou hlavu z Jonsereda? Průměr 3,3mm je doporučený na mašiny s výkonem nad 2.0kW tj např Jonsered BC2255, dalo by se i na BC2145 ale tam je nejideálnější 3.0mm. Pokud se struna láme zkontrolujte hliníkové... celý příspěvek >
Jaký traktor, 21.9.2010
Omlouvám se za neúplnost příspěvku k hydropřevodovce, jednalo se u Hsq 126ky. Ještě jednou se omlouvám
Jaký traktor, 21.9.2010
Přesně tak, ale AGS je v trošku jiné cenové než do tis, ale o tom už sem tady taky psal a mohu AGS jen doporučit. Transmatic a podobné pokusy na lidech doporučuji aspoň já zkoušet na jiných. Nemají ani v nejmenším mou důvěru, co sem viděl mi... celý příspěvek >
Pivoňky, 17.5.2010
se semeny pivonek je to běh na dlouhou trat... pred peti lety jsem si nasbiral semena botanickych pivonek na skalach v bulharsku - zasel jsem je hned v srpnu (cca 50ks) a dalsi jaro cekal co vzejde  - nic... osadil jsem zahon bylinkami a... celý příspěvek >
Jak vyrobit kvas na žitnou?, 16.5.2010
Prosím o radu jak správně vyrobyt žitnou. Zda lze udělat kvas bez cukru. Děkuji za pomoc. Josef
Ako a kedy strihat zivy plot z ihlicnanu, 25.4.2010
Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jak daleko jsou smrčky od sebe, zdají se mi zbytečně blízko, ale možná to jen zkresluje snímek. Ale rozhodně jsou zcela u plotu, což Vám pak neumožní stříhání z druhé strany. Stromečky bych ještě nechala, nyní budou... celý příspěvek >
Živý plot hned, 8.3.2010
Zdravím, pokud narazíte někde na nějakou akci, tak se sehnat dají. My tedy kupovali před 3 lety, byla akce v zahrádkářském časopisu, byl tam inzerát na 180cm thuje, po 80Kč, ale prostokořenné. Byl teprve srpen, ale zase nešlo odolat, tak jsem to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika