Příspěvky uživatele - 82.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Japonská vrba... jak na houbovou chorobu?, 12.10.2022
Moc Vám děkuji. Pecharová
Japonská vrba... jak na houbovou chorobu?, 11.10.2022 Obsahuje fotku
Prosím poradí mi někdo jak se zbavit této choroby na Japonské vrbě? Děkuji
Sazenice rajčat - žloutnou listy, 26.4.2021 Obsahuje fotku
Sazenice klíčily v substrátu pro výsev, pak jsme je přesadili do směsi hlíny ze záhonu a substrátu označeného "pro rajčata a okurky". Přidal jsem k substrátu hlínu, protože se mi nezdál jeho zápach, trochu jako desinfekce, možná to bylo nějaké... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny - mnoho slabých výhonů, 26.5.2020
Díky, za reakci. Asi jsem se špatně vyjádřil. Měl jsem na mysli, že dříve ostružiník vyrazil 2-5 silných výhonů silných cca 1,5 cm. Ale v posledních letech vyrazí 10-20 slabých nízkých výhonů téměř bez plodů. Maliník to samé. Napadá mě, jestli nejsou... celý příspěvek >
Velkoplodý dřín - jaký vybrat?, 25.10.2019
Pokud chcete opravdu sladký, tak zkuste sehnat Schonbrunner Gourmet-Dirndl. Ale je obtížně dostupný.
Zkušenosti s firmou bazény Kostelec (dříve Polman), 8.6.2018
Mám od nich plastový bazén, stavěno 2016, vč. stavebních prací + betonování okolní terasy. Bazén usazen snad dobře, nebyl jsem u toho když ho usazovali, ale zatím vše funguje, na jednom místě o obvodu zvneku prasklý svár cca 20 cm délky, po... celý příspěvek >
Odpar vody, 23.9.2017
Takže pokud mám bazén 5x3x1,2 metru, s vysokým zastřešením a za týden se ztratí 1-2 cm vody, tak je to OK a nejde o únik vody závadou an bazénu? Je to při teplotách na podzim - venku cca 15 stupňů, ale pod zastřešením při slunci i 35. Ráno je... celý příspěvek >
Zazimování bazénu - bazénové světlo, protiproud, 2.10.2016
Je třeba při zazimování plastového bazénu nějak řešit zabudované bazénové světlo?  (je umístěno v polovině výškay 120 cm bazénu, takže zůstane i po odpuštění pod vodou A u vestavěného protiprodu je třeba vodu odpouštět až pod úroveň masky... celý příspěvek >
Kterou odrůdu jahod už nechcete ani vidět?, 10.10.2015
Taky nám Honeoye nešli, dále nu nás v horské dolině ani Senga Sengana- plody vždy sežrala botrytida, ta vyžaduje suché polohy. Karmen a Korona nebyly špatné, jen sklamání z průměrnosti oproti vychvalovaným špičkovým vlastnostem. U nás vítězí... celý příspěvek >
Přesazování dýní a cuket, 29.5.2014
Dobrý den,  omlouvám se za zcela začátečnický dotaz. Letos jsem prvním rokem vysel několik dýní a cuket do rašelinových květináčů o průměru asi 8 cm. Až budou rostlinky mít cca 3-4 pravé lístky, tak půjdou na zahradu. Mám ale na parapetu... celý příspěvek >
Chov krůt, 19.3.2014
Zdravim chovatelé Prosim Vás o radu, prostě chceme s začít chovat krůty jen na maso od dubna do listopadu. Úplně jsem se lekl jak je to náročný, náchylný na nemoce atd. Chtěl bych začít tak s 5ks? Mám pro ně výběh tak 20m2-stačí to? Sice bych je... celý příspěvek >
Bledé listy na broskyne, 10.6.2011
S Ferrovitom mám lepšiu skúsenosť v zálievke, než v listovom hnojení. dusík je tiež dôležitý. Pri nedostatku železa sú staré listy zdravšie/tmavšie a chlorozou trpia hlavne nové výhony. pri nedostatku dusíka je tomu naopak- viac žltnô staré listy,... celý příspěvek >
Jedná se o šarku?, 25.5.2011
Šarka to nebude, spíše ty mšice, na posledním obrázku je poškození mšicemi jasně patrné.
Hrušeň Clappova, 13.5.2011
K uvedenému už jen dvě věci. pro semenáč od plotu počítejte min. 3m, spíše 4m, jestli máte aspoň trochu dobrou půdu. A druhá - čtvrtkmen není výška podnože či stromku, ale spůsob zapěstování korunky -pokud Vám větvení korunky začíná v 2m, pak máte... celý příspěvek >
Rubinola nerastie - zakrpatene listy, 10.5.2011
Keby to bol hraboš a korene, tak vykopať, zistiť stav a pokiaľ aspoň niečo zostalo, znovu zasadiť do pletiva. Lenže mne sa to nezdá, listy nie sú len malé, ale aj choré-zvinujú sa, okraje černejú, a sú tam akési divné pavučiny- sú všade? V tom... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika