Zkušenosti s firmou bazény Kostelec (dříve Polman)



zvirek - (2) - 82.2 (?)
8.6.2018 9:32

Mám od nich plastový bazén, stavěno 2016, vč. stavebních prací + betonování okolní terasy.

Bazén usazen snad dobře, nebyl jsem u toho když ho usazovali, ale zatím vše funguje, na jednom místě o obvodu zvneku prasklý svár cca 20 cm délky, po poslání doporučeného dopisu v rámci záruky přijeli zalepit.

Technologie v šachtě zatím funguje OK, tepelné čerapdlo jsem si pořizoval sám, od Mountfieldu - doporučuji, zastřešení od Alukovu - sice drahé, ale 100% funkční - doporučuji.

Problémy v komunikaci ale byly celkem velké, po osazení bazénu nebyli schopní přijet s elektrikáři a zapojit, musel jsem si sehnat sám elektrikáře a zapojit elektřinu v šachtě.

Dále byl problém s betonáží desky terasy, udělali špatně vyspádování, takže to museli opravovat stěrkou, to bylo také na X telefonátů, než jsem je tam dostal, naštěstí je na tom položené WPC a ne dlžba, takže nějaké ta nerovnost se snese.

Sum sumárum - výroba bazénu a technologie asi v pohodě, ale stavební práce okolo a komunikace nic moc.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 199.4 (?), 4.5.2018 19:13, zobrazeno: 7965x

Ahoj,

chystáme se uzavřít smlouvu na bazén včetně stavby od A do Z s firmou Bazény Kostelec, dříve Polman, majitel p. Hrubý, máte někdo s kompletní stavbou zkušenosti?

Jirka

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.135 (?), 7.5.2018 9:43

Zdravím, bazén nám kompletně stavěli v roce 2014 a spokojenost. Samotná bazénová technologie je v rámci firmy v pohodě, u stavební části (betonování na dohodu) doporučuji pohlídat kvalitu a pečlivost aby nedošlo k boulím na stěnách bazenu. Martin 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 199.4 (?), 11.5.2018 19:41
děkuji za informace, dělali stavební část přímo pracovníci firmy Polman? nebo si najímají řemeslníky? Děkuji Jirka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
radek.liberec - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (100) - 30.200 (?), 7.5.2018 21:26

Ahoj firmu nedoporučuji a varuji před ní a si chápu proč změnil název. V roce 2016 objednán bazén u firmy Polman a bazén nedodán v objednané kvalitě. Před obednáním jsem se zajímav o přesnou specifikaci komponentů instalovaných. Venovní sváry na bazenu jím praskly už při instalaci bazénu do země. Bazén dodán s jinymi komponentami o proti nabídce (levnejšími o dost jiné světlo, jina filtrace atd). Byl objednan bazen s technologii pisková filtrace, uv lampa led světlo. Po roce prasknul i svár na vrchní obvodové trubce bazánu. Místo extrudovaného polystirenu přivezli obyčejný(který jsem jim vyházel a šel koupit extrdovaný, který tam měl být). Kvalita práce hrozná vše odfláknuto, křívé at. Bazén mi do teď neuvedli do provozu a na 3 domluvené schuzky se nikdy nikdo nedostavil arogantní chování majitele, podle něj je vše v pořádku a nereagoval ani na dopisy od právníka tak to leží na soudu. Když se podívaš na firmu na internet je hramada zakazníku co má podobné zkušenosti mě jich i několik psalo, kyž jsem napal tady co to je za firmu a varoval před ní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 109.182 (?), 10.6.2019 15:18

Bohužel se musím připojit.Také mám nepříjemnou zkušennost s touto firmou.

Komunikace na bodu mrazu, buď nereagují vůbec, nebo paní na zákaznické lince je velice nepříjemná a na nic nemají čas, nestíhají. Třetí den urguji opravu čerpadla, což v tomto horkém počasí je docela dlouhá doba, prostě bez šance. Termín možná za týden, nebo dva, nebo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
zvirek - (2) - 82.2 (?), 8.6.2018 9:32

Mám od nich plastový bazén, stavěno 2016, vč. stavebních prací + betonování okolní terasy.

Bazén usazen snad dobře, nebyl jsem u toho když ho usazovali, ale zatím vše funguje, na jednom místě o obvodu zvneku prasklý svár cca 20 cm délky, po poslání doporučeného dopisu v rámci záruky přijeli zalepit.

Technologie v šachtě zatím funguje OK, tepelné čerapdlo jsem si pořizoval sám, od Mountfieldu - doporučuji, zastřešení od Alukovu - sice drahé, ale 100% funkční - doporučuji.

Problémy v komunikaci ale byly celkem velké, po osazení bazénu nebyli schopní přijet s elektrikáři a zapojit, musel jsem si sehnat sám elektrikáře a zapojit elektřinu v šachtě.

Dále byl problém s betonáží desky terasy, udělali špatně vyspádování, takže to museli opravovat stěrkou, to bylo také na X telefonátů, než jsem je tam dostal, naštěstí je na tom položené WPC a ne dlžba, takže nějaké ta nerovnost se snese.

Sum sumárum - výroba bazénu a technologie asi v pohodě, ale stavební práce okolo a komunikace nic moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 18.203 (?), 11.1.2019 11:05

Já osobně s nimi přímou zkušenost nemám, ale známá ano a byla spokojená..:-) takže bych se toho asi nebál. Já osobně dal přednost nadzemnímu bazénu, především protože je s tím méně starostí a co si budeme, finance taky hrály velkou roli...:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika