Příspěvky uživatele - 82.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyhodím ohryzané stromky - jakou menší odrůdou nahradit?, 24.3.2010
Pokud na kmínku opravdu nezůstal ani pásek souvislé kůry, pak je opravdu musíte vyhodit. Co se týče vzrůstu, důležité jsou podnože -tedy hruška na kdouloni, jabloň na M9(různé variety) nebo J-TE (variety E, F, G, H). je to napsáno na takovém... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 23.3.2010
Možná je už trochu pozdě, ale ještě se to dá stihnout i letos - proto mě napadlo se zeptat jaká odrůda rajčat vám nejvíc chutná. My jsme léta pěstovali Stupické rané, ale poslední tři roky jsme přešli na Bonset F1, který je chuťově stejný nebo lepší... celý příspěvek >
Budka na snaseni, 16.3.2010
Dávám do kukaně "podkladek" a oni k němu snesou vajíčko.
Rubinola, 10.3.2010
Výhody: 1. rezistence vůči strupovitosti 2. delší skladovací období (Rubinola je zimní, zatímco Rubín podzimní až raně zimní odrůda) 3. nevyholuje výhony tak intenzivně jako Rubín 4. Rubín v teplých oblastech ztrácí na chuti a trvanlivosti, tam může... celý příspěvek >
Třešeň, dotaz začátečníka, 4.3.2010
Musíte požadavek lépe specifikovat-srdcovky/chrupky, rané/pozdní, velké stromy/zakrslé podnože, počet stromů a podle toho samoopelivé(Lapins, Grace star, částečně Sweet early) nebo cizoopelivé(většina).
Okus stromků zvěří, 4.3.2010
Ja som použil Aversol a zdá sa, že funguje-pár záhryzov od zajaca mám, ale viac nežral, nechutilo mu. Inak používam kovové pletivo s očkami 2x2mm a aj asfaltovú strešnú krytinu, ktorá sa dá stočiť do valca, chráni pred slnkom i zverou, ale korunku... celý příspěvek >
Jablko roku, 11.1.2010
Dobrý den, neví někdo kompletní pořadí degustace z Hořic 2010, všude se píše jenom o vítězi-jabku Major, další pořadí by mě zajímalo taky, na internetu jsem jej ale nenašel.
Merunka Radka, 10.1.2010
Radka - novošlechtění firmy Seva-Flora z Valtic- registrovaná 2004. Velmi raná meruňka, zraje 20 dní před Velkopavlovickou. Údajně chutná k přímému konzumu, žádnou zvláštní odolností k mrazům ani chorobám se nevyznačuje. Na Pražské plošině by měla... celý příspěvek >
Jakou ranou slivoň?, 25.10.2009
Právě, že Čačanská potřebuje teplo. V chladnějších polohách nezíská chuť ani cukr, sám mám takové "blátové" (polo)švestky na zahradě a už jen čekám, kdy mně dojde trpělivost a je vykopu.
Šarka, 20.9.2009
S Vašim poznatkom ohľadne výživy sůhlasím. U nás je šárka všade, ale v doline, kde je kvalitná ornica, predsa slivky každý rok bohato rodia a vačšina plodov je zdravá. Oproti tomu na svahoch, kde je poda kamenitá, napadnuté stromy slivky neudržia a... celý příspěvek >
Světlušky, 27.7.2009
Světlušky létají v červnu a cca do poloviny července i přímo v Praze. Obora Hvězda, u potoka Světluška, jsou jich tam desítky, někdy snad i stovka.
Rouby, 27.5.2009
Jsem začátečník a narouboval jsem na jaře pár švestek a jabloní. Některé rouby již pěkně vyrašili, jiné sice nejsou uschlé, ale poupata se ne a ne otevřít. Je ještě nějaká šance, že vyraší, nebo si mám už radši zapěstovat nějaký pěkný letorost z... celý příspěvek >
Plody černého rybízu, 27.5.2009
Může, je to v rámci běžné variability. Já jsem koupil loni rybízy tři -na jednom jsou dva strapce na ukázku, na druhém je jich tak 10-15, třetí je zcela obsypán... Každý, pravda, je jiné odrůdy, ale spíše se jedná o běžný rozmar přírody.
Pučanie Moruše, 27.5.2009
Neprebudí sa, zrejme v zime vymrzla, alebo uhnili korene. O tomto čase má už mať dávno veľké prírastky. Kúpte si novú a prvý rok ju prezimujte i s kvetináčom niekde na schodoch či inom chladnom mieste, občas zalejte. Vysaďte na jar-má rada ľahšiu... celý příspěvek >
Lithodora - pěstuje ji někdo?, 12.5.2009
U nás zase tak bezproblémová není-nemá rada vápenaté půdy-do substrátu se musí přidávat rašelina a taky je nutno zabezpečit dobrou drenáž-nesnáší delší vlhko. Na zimu se pak musí zakrýt.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika