Příspěvky uživatele - 64.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Azalka - hnědnutí listů, 12.9.2013
Díky za reakci. Dočetl jsem se, žeteď je na postřik už pozdě. Takže mám nechat listy opadat a posbírat (spálit)? A zbytek nechat přes zimu a pokud se to i po zimě objeví, tak ihned postříkat? Nebo to má smysl ještě teď chemicky ošetřit?
Azalka - hnědnutí listů, 11.9.2013 Obsahuje fotku
Tady ještě jedna fotka s pohledem na celou rostlinu.
Azalka - hnědnutí listů, 11.9.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, mám necelý měsíc vsazenou novou Azalku dřevitou "Feuerwerk". Při sázení jsem důkladně prolil vodou i vykopanou díru i následně po zasypání substrátem - rašelinou. Bohužel už po pár dnech se na ni začaly dělat takové hnědé fleky a dnes... celý příspěvek >
Rododendron - kroucení listů, 19.8.2013
Díky za rady, jsem rád že je v pořádku, lekl jsem se jen těch listů. Jaký přesný typ to je, to už si nepamatuju, ale tak snad to bude ono.
Rododendron - kroucení listů, 17.8.2013 Obsahuje fotku
A ještě jedna
Rododendron - kroucení listů, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě další fotka
Rododendron - kroucení listů, 17.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím, prosím zkušenější o radu. Mám vedle sebe dva rododendrony, jeden kvete fialově a druhý červěně. Ovšem ten červený má poněkud pokroucené listy - nikterak hodně, ale jsou. Žádné fleky nebo opadávání lístů, prostě jen pokroucené listy.... celý příspěvek >
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 27.7.2013
Vy mi asi neporadíte, kdy tedy bude ideální použítí toho Bofixu, po jaké asi době? Je mi jedno, že píšou od čtvrtého lístku, takové keci píšou všude a potom se to spálí :)) Nijak na to nezpěchám, chtěl jsem to použít po prvním sečení, až plevel opět... celý příspěvek >
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 27.7.2013
Je každého věc, jestli chce mít kvetoucí trávník od plevele nebo nechce, je to každého svoboná volba. Když se budete trávníku vyhýbat, tak by mě zajímalo, jak to posečete, až bude mít dostatečnou výšku a bude dostatečně zakořeněný :)) Hnojit... celý příspěvek >
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 26.7.2013
Nepovídejte a ono kdybyste četl, co jsem psal ve svém prvním příspěvku, tak se tam dozvíte, že jasně píšu, že nezabral protože tam žádný plevel nebyl a použil jsem ho jen jako startovací hnojivo, protože jsem jiné neměl. A není to jedno? Akorát je... celý příspěvek >
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 24.7.2013
To asi budu počítat ne? Půjdu po zemi a budu koukat na každou zvlášť, zda mají 4 listy. Opravdu super rada. :D: D
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 24.7.2013
Toho jsem si také všiml, ale netuším, co si pod tím mám představit. Zda až z jednoho semene vyrostou čtyři listy? Moc jsem to nepochopil, tak kdyby mi to někdo vysvětlil, bude to super :)
Barenbrug gazon, 24.7.2013
Asi už to máte nějaké zařízené, protože je to delší doba, ale třeba jen... Před 15dny jsem sel přesně tento Barenbrug Gazon, nyní je tráva vcelku pěkně zelená i hustá a výška kolem 5cm. Jak je to s údržbou to vám zatím neřeknu, ale určitě to... celý příspěvek >
Bofix - po jaké době použít na nově založený trávník?, 24.7.2013
Zdravím, chci se zeptat, po jak dlouhé době lze poprvé použít Bofix na nově založený trávník? Založený je teprve 15 dní, ale už je vcelku krásně zelený i hustý, výška tak kolem +5 cm. Před setím jsem zem posypal Travinem, ten však nezabral... celý příspěvek >
Vysoké otáčky motoru BaS, 28.9.2012
Ahoj Stando, to jsou údaje ze štítku motoru, model: SV 150 a typ: e5*97/68SN3G1*2002/88*0067*00 a jestli něco víte o těch motorech tak tady je můj mail a za každou radu děkuji. Tomáš tomas.kaniscev@email.cz
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika