Příspěvky uživatele - 215.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo pro zalévání z jímací nádrže, 24.4.2012
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem čerpadla pro zalévání zahrady(trávníku) vodou z jímací nádrže za čov.Mám čov a za ni mám 7m3 nádrž, bývalá žumpa, do které jímám vodu z čov a z okapů.Mám tam i trativod na zimu, ale potřeboval bych přes... celý příspěvek >
Koupě křovinořezu s nástavcem/plotostřih/, 14.4.2012
Dobrý den, uvažuji o koupi nového křovinořezu a chtěl bych k němu i nástavec, plotostřih. Viděl jsem, to jak jsem projížděl jedním městem jak s ním jejich rychlá rota zastřihávala živé ploty. Moc se mi to zamlouvalo, protože mám cca 150 m ž.p. 3 m... celý příspěvek >
Pískování trávníku - jaký písek lze použít, 2.3.2012
technická : pojivem v betonech a maltách je cement, písek je plnivo...
Dolmar PM-5100S3, 4.5.2011
jak jsem řekl, klidně se do mě pusťte.A víte co? Mě to vůbec nevadí.Je mi to jedno.Přeju každému ať mu ta jeho sekačka seká co nejlépe at už je to profi nebo čína.Jsem rád že Vám ta Vaše spokojeně slouží.Přeji hezký den.
Dolmar PM-5100S3, 3.5.2011
Dobrý den, taky mám zahradu ve svahu, sice jsem to trošku vyrovnával navážkou, ale i tak je to mírně do kopce, stromky,keře, houpačky,pískoviště, domeček pro dítě na hraní, kotec a pod.jako každý druhý a opravdu je ta sekačka lehká a moc dobře se s... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 2.5.2011
Tak jak jsem slíbil, tak píšu.Sekajda je doma, Na první pohled je to takový menší kocourek oproti té mé staré mtd. Startování jedním prstem, motor běžel supr, co mi dělqalo problém jenrtychlost pojezdu kdy se mi zdál 2 stupeň pomalý a 3 už moc... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 1.5.2011
tak jsem se rozhodl a zítra jedu pro 4600 s3.Až přivezu a vyzkouším, napíšu.
Dolmar PM-5100S3, 1.5.2011
Dobrý den, nemyslel jsem celkovou nedostupnost té sekačky, jen u nás v prodejně dolmarů ji nemají a neví kdy ji budou mít, na netu jich je háfo, já jen propferuji osobní jednání a osahání si sekačky, Byla mi nabídnuta jiná typ 4600s3 za cca 11000... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 29.4.2011
tak jsem dnes zavolal přímo do dolmaru a poptal se jak to je s tím motorem a uváděným výkonem.Bylo mi řečeno že výrobce motorů měl v usa nějaké problémy s normama a s něčím ještě okolo těch motorů a norem a proto přestali uvádět výkony mtorů a... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 28.4.2011
kde jste, prosím,našel ty údaje? já to hledám už dloiuho a jediné údaje jsem vyčetl na stránkách prodejce dolmar-makita a tam uvádí, snad mylně, těch 2.3 kw výkonu.
Dolmar PM-5100S3, 27.4.2011
trochu mě zaráží uváděných 2.3 kw výkon, není to málo???Na 51 cm záběru nebo i na mulčování?jinak ještě uvažuju nad stigou turbo53 s hondou motorem.
Dolmar PM-5100S3, 24.4.2011
Dobrý den, chci si koupit tuto sekačku na cca 1700m2 zahrady.Máte s ní někdo zkušenosti?Pozitivní i negativní? Moc děkuji. Honza.
Pomoc při výběru benzínového plotostřihu, 18.4.2011
dobrý den, já mám už třetím rokem berlan z aukra, stály mě cca i s dopravným 2500 kč, mám cca 280m plotu z tůjí.Používám je taky jen pro vlastní potřebu a vystačí mi.Kdybych se tím živil, koupil bych profi, ale takhle?Na co prosím vás.
Sekačka na cca 1500 m2, 13.3.2011
Dobrý den, chci si koupit novou sekačku na trávu, plocha sečení je cca 1500m2,je trošku z kopce, cobych chtěl, tak aby měla jak boční tak i zadní výhoz adál bych si nechal raději poradit od uživatelů různých sekaček. Děkuji Honza.
Topení do boudy, 20.8.2010
postavte zateplenou boudu, a nemusíte topit. Labradorka je v boudě celo zimu, do boudy dám seno. izolace polystyren 5cm ve stěnách i v podlaze a stropu, Zkoušel jsem ráno při minus 18 jestli je studená když vyleze z boudy a byla krásně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika