Dolmar PM-5100S3



host - 215.221 (?)
3.5.2011 18:47

Dobrý den, taky mám zahradu ve svahu, sice jsem to trošku vyrovnával navážkou, ale i tak je to mírně do kopce, stromky,keře, houpačky,pískoviště, domeček pro dítě na hraní, kotec a pod.jako každý druhý a opravdu je ta sekačka lehká a moc dobře se s ní pracuje kolem toho všeho.Já jsem chtěl nejprve stigu, ale(a ted se do mě klidně pusťte) mi ji jeden známý co prodával sekajdy vymluvil, nebudu říkat co, ale dal jsem na jeho radu a druhá na řadě byla zn.Dolmar, chtěl jsem tu 5100 a kdyby byla, byla by doma, nechtěl jsem čekat, vzal tu 4600 s3.Vlezu se s ní tam kde bych se s tou starou 53 nevlezl.JAk říkám jsem spokojený.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 1.5.2011 20:28

Dříve jsme měli sekačku s bočním výhozem, ale ten vadí při sekání kolem plotu a pod. Nyní PM 480S vše sběr do koše a trávu dáváme kolem jahod, stromků a pod. Je to nejlepší herbicid a 100% ekologický.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.221 (?), 1.5.2011 20:35

tak jsem se rozhodl a zítra jedu pro 4600 s3.Až přivezu a vyzkouším, napíšu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.221 (?), 2.5.2011 18:09

Tak jak jsem slíbil, tak píšu.Sekajda je doma, Na první pohled je to takový menší kocourek oproti té mé staré mtd. Startování jedním prstem, motor běžel supr, co mi dělqalo problém jenrtychlost pojezdu kdy se mi zdál 2 stupeň pomalý a 3 už moc rychlý, na ploše jsem sekal na 3 okolo stromků pak na 2.mulč, sběr,nebyl žádný problém, spotřeba taky menší než-li u té mé předchozí.neměřil jsem o kolik ale stačila mi jedna necelá nádrž na celou zahradu, čištění taky pohodové, žádné nadbytečné plasty, já jsem spokojený.Nevím co dál napsat, měl jsem strach že na mou zahradu bude malá ale bohatě stačí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.11 (?), 2.5.2011 18:55

Dobrý den. Můžu se zeptat jestli má tato sekačka do boků širší šasí, nebo kolečka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Svarc - (49) - 49.235 (?), 2.5.2011 21:37

Tak to je dobře že jste spokojený, já ji taky koupím jen čekám na Č.Budějovice na hobby v polovině května jestli tam nebudou pěkné slevy i když jsem rozhodnutý ža za ni dám 11500kč.Ještě jsem se rozhodoval s alkem, ale ta má o 10kg více a jelikož mám zahradu ve svahu a dávám dost ovocných stomků tak chci právě tu 46cm záběr a co nejlehčí a každé kilo v kopci je potom znát.Přeji co nejvíce posekaných trávníků.Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.221 (?), 3.5.2011 18:47

Dobrý den, taky mám zahradu ve svahu, sice jsem to trošku vyrovnával navážkou, ale i tak je to mírně do kopce, stromky,keře, houpačky,pískoviště, domeček pro dítě na hraní, kotec a pod.jako každý druhý a opravdu je ta sekačka lehká a moc dobře se s ní pracuje kolem toho všeho.Já jsem chtěl nejprve stigu, ale(a ted se do mě klidně pusťte) mi ji jeden známý co prodával sekajdy vymluvil, nebudu říkat co, ale dal jsem na jeho radu a druhá na řadě byla zn.Dolmar, chtěl jsem tu 5100 a kdyby byla, byla by doma, nechtěl jsem čekat, vzal tu 4600 s3.Vlezu se s ní tam kde bych se s tou starou 53 nevlezl.JAk říkám jsem spokojený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.82 (?), 4.5.2011 7:12

V tom případě váš známý zahradní technice vůbec nerozumí a poradit bych si od něj nenenchal!!! Víte, ono totiž Dolmar i Stiga se vyrábějí na jedné lince italského koncernu GGP. Aha že? Když porovnám Dolmar PM 4600 S3 a Stiga Turbo 48 S BW Plus H, Stiga mi přijde malinko propracovanější- má zinkovaný podvozek, nový typ rukojetí (ty jsou opravdu super) a v kategorii do 13 000 nabídne dokonce i motor Honda GCV 160. Mám s ní už i uživatelskou zkušenost, koš nabouchá trávou tak, že je problém ho vysypat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.51 (?), 4.5.2011 7:34
Je naproto běžné, že takové koncerny vyrábějí na zakázku. Potom se nedá napsat, že je to stejné, i když od jednoho velkého výrobce. Náš Dolmar PM 480S nabouchá koš tak, že to pro ženu není vhodné vysypávat. Aha, že.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.221 (?), 4.5.2011 15:25

jak jsem řekl, klidně se do mě pusťte.A víte co? Mě to vůbec nevadí.Je mi to jedno.Přeju každému ať mu ta jeho sekačka seká co nejlépe at už je to profi nebo čína.Jsem rád že Vám ta Vaše spokojeně slouží.Přeji hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
freewinds1 - (7) - 64.174 (?), 4.5.2011 19:25

Tak my jsme objednali PM-5100S3. Byla za neodolatelnou cenu. Chtěli jsme radši větší, kvůli velikosti pozemku, i když ho nebudem sekat nikdy najednou. Jen v jednom místě je pozemek z kopce, tak doufám, že to sekačce nebude vadit a nezadřem ji. Nevíte někdo do jakého sklonu se s ní může jet? Myslím, že má motor B&S 675?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika