Příspěvky uživatele - 215.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Domovní čistírna odpadních vod, 22.5.2009
Dobrý den, nevíte někdo jaké jsou limity bsk 5,chsk cr, a nl, při používání domovní čov? nemohl jsem to na netu najít, mám čov a dal jsem poprvé vodu na vzorky a chci vědět jak na tom jsem. díky luiss.
Mravenci na hrušni a zkroucené listy, 17.5.2009
Dobrý den, samo že to souvisí s mravenci. Spíš ze mšicemi co tam mravenci nanosili a teď je tzv.dojí. Pomoc je snadná, lepící pásky nebo pastu dejte na kmen a kluci už nebudou moct ani tam ani zpět. Já osobně se přikláním a používám pastu.Název Vám... celý příspěvek >
Meruňka kvete, 13.4.2009
okres nový jičín, včera rozkvetla.
Plotostřih, 7.4.2009
Dobrý den, chci si koupit plotostřih nebo chcete-li benzínové nůžky na živý plot. Vůbec nevím o co go, co tam má být a co je jen reklamní tah prodejců.Plot je tvořen tůjemi, délka cca 250 m, tak jediné na čem trvám je stroj na benzín nebo aku.... celý příspěvek >
Urychlení růstu tůjí, 22.3.2009
Dobrý den, mám dva druhy tůjí, názvy neznám, ale sadil jsem je v dubnu 2005 byly cca 20-30 cm vysoké, první rok mi bylo doporučeno nehnojit jen často zalévat, druhým rokem jsem začal jednou ročně sypat cererit a hořkou sůl.Dnes je ten jeden druh... celý příspěvek >
Soumrak zahrádkaření?, 22.3.2009
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.A žádný učený z nebe nespadl.Držím palce ať Vám chuť a elán vydrží.
Soumrak zahrádkaření?, 20.3.2009
Dobrý den.Ikdyž pocházím z vesnice, bydleli jsme v paneláku a každou volnou chvíli jsem "musel "chodit pomáhat na zahradu okopávat, zalévat,atd atd. Jako kluk jsem to nesnášel, babrat se v hlíně, proč taky když si to můžu koupit bez... celý příspěvek >
domovní čistírna odpadních vod, 16.3.2009
Dobrý večer, rozbor vody z čov stojí 500 bez dph.Alespon u nás, v laboratoři ve Studénce.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika