Koupě křovinořezu s nástavcem/plotostřih/



luiss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (73) - 215.221 (?) 
14.4.2012 7:50, zobrazeno: 4878x

Dobrý den, uvažuji o koupi nového křovinořezu a chtěl bych k němu i nástavec, plotostřih. Viděl jsem, to jak jsem projížděl jedním městem jak s ním jejich rychlá rota zastřihávala živé ploty. Moc se mi to zamlouvalo, protože mám cca 150 m ž.p. 3 m výšky.Můj starší křovinořez už dosluhuje a tak bych potřeboval poradit. Díky luiss.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 36.11 (?), 17.4.2012 11:07

Dobrý den Husqvarna nabízí dva různé křováky/vyžínače které toto umožňují. Je to hobby model 125LDx a farma 327LDx. Ta 327 je farma s profi vlastnostmi, takže ji používají běžně i profíci. Nevím teď přesně jestli i u plotostřihu, ale existují vždycky dva nástavce. Jeden je made in P.R.C pro občasné použití a druhý stojí cca jednou tolik a je to made in sweden. Cena odpovídá i kvalitě a předpokládané životnosti nástavce. A pozor u plotostřihů všeobecně, ty kvalitnější jsou z nástrojové oceli, která je pevnější, ale má sklony ke korozi- takže mazat, mazat a mazat!

Z.F

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika