Příspěvky uživatele - 215.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Špatně ostříhaná meruňka, co s tím?, 2.7.2009
Dobrý den, mohli byste mi poradit kdy a jak ostříhat meruňku?  Cca před 3-4 lety jsem zasadil meruňku a hlupák jeden jsem to neochránil před okusem v zimě a dostala od zajíců zabrat.přežila to jedna větévka ale kmen šel pa.Za ty roky se z té... celý příspěvek >
Kalná voda ze studny, 30.6.2009
ještě pokud tam polezete nebo to budete dělat na vlastní pěst, pozor na plyny.je to docela hloubka, nechal bych ti firmě a raději to zaplatil.
Kalná voda ze studny, 30.6.2009
Dobrý den, vybrat do dna, vlézt do vnitř nebo firmu, vyčistit skruže(pokud je z nich stavěná) vybrat na dně bahno a jíl a dát štěrk jako filtr.Nic jiného mě nenapadá,
Výběr tlakové myčky, 30.6.2009
Dobrý den, já jsem koupil makitu, hw110 a naprostá spokojenost, na umytí auta, dlažby,plotu, kola,domu, trhal jsem s ní mech na střeše a paráda.
Velký mravnec - asi dřevokaz, 14.6.2009
dobrý večer, měl jsem je také, koupil jsem domek u lesa a na zahradě byla pokácená líoa. ve dřevě byli mravenci a co s tím dřevem dovedli udělat? byla z toho úplná houba. Sice mě někteří asi mít rádi nebudou ale nic na ně nezabíralo až oheň.
Husqvarna stařenka 180 S, 7.6.2009
Zdravím, tak šrouby už mám, dostal jsem poklad, celou krabici náhradních dílů, dala by se z toho sestavit ještě jedna pila. Problém byl né ve šroubech ale v závitu v tom bloku pily kde byly usazany. Sice mi to trvalo celou neděli, rozebrat a složit... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 5.6.2009
tak jsem volal do místního servisu husqvarny a zdělili mi že se na tento typ pily už nedají sehnat náhradní díly a tudíž mi ji nemohou opravit. Jak jsem psal už výše, jedná se o ty dva šrouby co je na nich lišta a napínací šroub na řetěz. Pokud byste... celý příspěvek >
Berlan radeji ne aneb Kosa na jedno pouziti, 4.6.2009
Já mám také kosu od berlanu, taky s ní seču už druhým rokem a najednou hop a nešla, rozdělal jsem ji ačkoliv je ještě v záruce, nic podivného jsem nenašel, vyměnil jsem svíčku a jede vesele dál.to je moje zkušenost s tímto výrobkem. Nemám zkušenosti... celý příspěvek >
Husqvarna stařenka 180 S, 4.6.2009
děkuju, to je ona, holka červená.
Husqvarna stařenka 180 S, 4.6.2009
Dobrý den, zdědil jsem po tchánovi stařoičkou husqvarnu označení 180 S, je to sice už skoro babička pila, ale jede jako blázen, sice by chtěla opravit, má uvolněné(strhlé)držáky na lištu, ale chtěl bych si ji nechat. Pokud mi ji tedy opraví.Chci se... celý příspěvek >
Kolik cukru?, 31.5.2009
Dobrý den, změřte obsah cukru ve šťávě, měl by mít 20-22,pokud nemá, dodejte cukr v teplé vodě a taky jste nenapsal kolik l má ta vaše bečka.
Vysokotlaký čistič, 27.5.2009
Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti nebo neznáte vysokotlaký čistič HW 110 MAKITA? dÍKY Luiss.
Hnojivo pro tůje, 27.5.2009
cererit a hořkou sůl.
Domovní čistírna odpadních vod, 24.5.2009
Dobrý den tak to jsem se uklidnil, hodnoty mám bsk 5 22mg/l chsk 110 mg/l, nl 31 mg/l. Díky luiss.
Domovní čistírna odpadních vod, 23.5.2009
Ne nemám nic takového, mám čov s jímací nádrží a vodu používám na zálivku zahrady, zjednodušené stavební řízení, atd atd, už jsem to zde psal, na podzim chci čov zkolaudovat a tak jsem dal vzorky na rozbor, jen ze zvědavosti at vímjak na tom jsem.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika