Příspěvky uživatele - 215.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lis na ovoce, 16.5.2010
Dub?to se mi nezdá, co jsem dělal lisy tak vždy z buku.dub je kyselý.
Domácí pekárna, 13.12.2009
Dobrý den, máme pekárku od Moulinexu, peču v ní chleba, mazance,perník, zadělávám těsto na buchty, těsto na nudle, na pizzu, je pravda že se to brzy ojí, ale sem tam v ní dělám, začátky byly hrozné, dnes peču chléb pivní, jogurtový,s ořechama(ten je... celý příspěvek >
Vyčistění čerpadla Mališ, 23.11.2009
jo ted vidím že máte 2 náhradní. Odšroubujte vrchní díl, vytáhněte,povolte matku, vyměňte membránu a hotovo. /Pokud si vzpomínám, jediná záludnost byla, že mi poslali membránu bez vnitřního železného kroužku a že jsem ho tam musel narvat v dílně. Ale... celý příspěvek >
Vyčistění čerpadla Mališ, 23.11.2009
Dobrý den, podívejte se jestli se vám nedostal kamínek pod gum.membránu, nebo jestli není protržená. odšroubujte ty šrouby a vytáhněte. Pokud je trhlá, není problém koupit.Já jsem ji bral v Olomouci u jedné firmy, poslali mi to i na dobírku, stála... celý příspěvek >
Fenka dělá loužičky, 18.10.2009
11 let?tak to je už babička, počkejte až Vám bude 77,jestli vše udržíte, jinak Vám neporadím.
Jak moc škodí kozy na zahradě?, 24.9.2009
koza je v poho,
Slepice a trávnatý výběh, 21.9.2009
dobrý den, to vám nepomůže, slepice vám to vyhrabe a vyzobe i s kořínky a kuřince jsou velice agresivní a zbytek trávy jimi vypálí.ikdyž jim trávu nasečete a hodíte, stejně to nepomůže, dále se vám budou slepice"popelit hrabat si díry v zemi,... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 20.9.2009
dobrý den,50cm.
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 14.9.2009
trošku se to nějak někam zvrhlo, tohle vlákno, od upozornění na úrazy dětí až po trdla u práce. a to školení??? dvouhodinové??? Pokud někdo nepřemýšlí u práce a nepoužívá zdravý selský rozum, školením to do něj nenacpete.ani horem ani dolem. Dětské... celý příspěvek >
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 13.9.2009
používám jej cca co deset dní, když seču zahradu.30 minut.
Motorové kosy, křoviňáky za pár šupů, 13.9.2009
z aukra mám křovák za trojku, jede mi druhým rokem a bez problémů.měnil jsem jen svíčku.silný je dost a stačí mi okolo plotu a tak na drbky okolo domu. plot mám cca 200m.
Čím krmíte?, 7.8.2009
Dobrý den, máme laradorku, krmíme pouze granulema, sice sem tam dostane nějakou dobrotku, ale 99% žrádla tvoří granule.Za prvé je to jednoduchší, za druhé pokud koupíte granule kvalitní, nemusíte dokupovat vitamíny a různé doplňky. Krmíme purinou... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 24.7.2009
Když už jste se rozhodl na tu udírnu ve sklepě a není s Vámi hnutí, tak pár rad. Nač dvoje dvířka, když Vám stačí jedny, ta udírka není zase tak velká 120x45 cm aby jste tam musel mít dvoje. Víc dveří víc mezer, víc kouře. Do komínu na odvodu dejte... celý příspěvek >
Stavba drevene udirny (amaterska), 23.7.2009
Dobrý den, taky nejsem žádný profík, ale do tohoto bych asi nešel. Co mi tam nesedí je přístup kouře uprostřed ze spoda.Při uzení Vám bude kapat mastnota a apokud Vám to zteče do ohniště, blafne a máte vyuzíno a to doslova.Dále když uděláte udírnu... celý příspěvek >
Okraje trávníků: strunová sekačka x nůžky, 5.7.2009
Dobrý večer, máme aku nůžky od boshe, vydrží hodinku stříhat a při nepozornosti vám přecviknou i prstíček. zastaví se až o kost. Mám to vyzkoušené na prsech vlastních.jinak spokojenost.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika