Příspěvky uživatele - 53.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik maliníku a stále stejná borůvka, 3.10.2009
K tomu řezu malin - zmiňuje se to tady někde v jiné diskuzi. Jedná se o remontantní odrůdu, pokud se tato celá kompletně ostříhá at už v pozdním podzimu nebo v brzkém jaru, tak sice přijdeme o první odrůdu, ale ta druhá, která v mých podmínkách v... celý příspěvek >
Fíkovník, 29.9.2009
To nemusel být semenáček, ale "odnož" mateřské rostliny a ta má stejné vlastnosti jako ten plodící fíjkovník. Jedná se v tomto případě o vegetativní množení. Takže neházet flintu do žita:-))) H.
Fíkovník, 25.9.2009
Kdy je nejlepší čas pro přesazování fíkovníků?? Myslím z nádoby do větší nádoby?? díky! honza
Množení ostružin, 18.9.2009
Také je možno dlouhý šlahoun, který se plazí po zemi, přihrnout zeminou a pustí kořeny.Někdy takto ostružiny zakořeňují sami od sebe. Najaře jsem jeden takhle samovolně zakořeněný prut vyryl a zasadil jinam a ted má 2m.
Řízkování malin, 11.9.2009
Já teda nevím, ale prut, který vyrost letos, neplodil?? Já mam malin kupu, a řekl bych, že všechny na prutech, které vyrostly letos, protože celý porost každý březen nemilosrdně vyřežu.
Problémy s Goji, 3.9.2009
Právě jsem 2 keře zlikvidoval. Už loni to mělo padlí, letos tolik ne, ale pořád na tom byly jen fialové květy a nic víc... Podobně to mám s schizandrou - keř je pěkný, kvete, ale potom 95 procent procent plodů opadá. Navracím se ke klasice - sklízíme... celý příspěvek >
Co potřebuje kokos?, 27.8.2009
Ano, o tom to asi, je... Já jsem s ním doma taky neuspěl a myslím, že to bylo hlavně nízkou vzdušnou vlhkostí "panelákového" bytu.V přírodě to roste v tropech, kde se vlhkost blíží 100 procentům.
Rakytník řešetlákový, 25.8.2009
A kde se dají ty ušlechtilé odrůdy u nás sehnat?? Finsko nebo Švédsko je dost u ruky, Polsko už by šlo... Hodně se u nás doporučuje zahradnictví Adavo ve Velkém Oseku, ale ti nabízejí jen jednu odrůdu Leikora, která byla uznavá v NDR v roce 1979. Já... celý příspěvek >
Prasknutý kmen meruňky, 21.8.2009
U ca 3 leté meruňky - Madarská- prasknul vertikálně kmen. Rána je poměrně hluboká. Co může být příčinou? Hodně vody? Co s tím? díky! Honza
Kolik maliníku a stále stejná borůvka, 21.8.2009
Asi to bude stanovištěm, zeminou... Já se držel všech rad co se týká pěstování borůvek a jsem na tom přesně jako Renata. Na zahradě prosperují ostružiny i maliníky / mimochodem právě Heritage, už sklízím týden krásně velké voňavé plody/. Ty maliníky... celý příspěvek >
Rakytník řešetlákový, 21.8.2009
To by myslím musela být nějaká alergie nebo co?? Já už jsem sklidil, při sklizni notně uzobával a na keři si nechal ještě dost plodů na to, abych každé ráno si mohl utrhnout 10-15 bobulek a hned je čerstvé sníst... Nikdy mi nic nebylo ani náznakem...... celý příspěvek >
Rakytník, 7.8.2009
V jakém stádiu zralosti sklízíte rakytník? Plody už krásně červenají, loni jsem začal se sklizní už 2.8. a sklidil 11,50 kg z jedné rostliny. Nevím, jestli bych neměl ještě počkat.
Fíkovník, 18.7.2009
Na jaře jsem koupil v Baumaxu pěkný fíkovník ze Španelska. Ted mu hnednou listy-bud má malý květináč-měl velký kořenový bal nebo na něj moc pršelo v minulých dnech.Nebo oboje. Napadlo mne - když ho dám k plotu-podezdívce do volné půdy, jakou má... celý příspěvek >
Fíkovník, 26.6.2009
No nevím, ale všechny ty fíky v obchodech jsou sušené, nebo ne?? kromě tech čerstvých pochopitelně... takže sušit určitě jdou, na sluníčku jistě taky, jen bych se obával při delším sušení aby na to neskočila plíseň.
Melounoviště 2009, 11.6.2009
Sbírat odrůdy je opravdu pěkná věc, jen nám potom prosím napište, co z toho bylo.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika