Příspěvky uživatele - 166.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruškové recepty, 24.8.2009
Pokud rádi experimentujete, vyzkoušejte následující recept: Křenové hrušky Hrušky oloupeme, vyjmeme jádřince a nakrájíme podélně na čtvrtky. Naskládáme do sklenic, zalijeme nálevem na okurky a do každé sklenice přidáme ještě kousek křenu.... celý příspěvek >
Je možné přezimovat letničky?, 30.5.2009
Phloxy jsou trvalky, přezimují bez problémů. Vloni jsem koupila lobelku-trvalku, prý s podobnými nároky na přezimování jako muškáty, bohužel se mi to nepovedlo. Tady na fóru jsem se dozvěděla, že lze například přezimovat i petůnie. Ty nemám, mám... celý příspěvek >
Ochrana třešní před ptactvem, 24.5.2009
Takže to bychom měli třešeň pro ptáky, šantu pro kočky, afrikány pro slimáky, trávník pro krtky... to mi vychází na druhou zahradu!
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 22.5.2009
Kdybych měla volit mezi těmito možnostmi, jednoznačně bych se přiklonila k mořnosti mít posekané okraje a trávník hnojila.
Bílá neznámá, 18.5.2009
Je to starček
Nemoc - foto, 17.5.2009
Škůdce studuji teprve dva týdny, ale řekla bych podkopníček a pilatka - uvidíme, co na to odborníci...
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
To jsem měla na mysli (tu vrstvu), ale zřejmě by to šlo regulovat častějším sekáním. Já sekám tak po dvou až třech týdnech, protože mi to zabere půl dne. I při sekání se sběrným košem se sem tam něco trávy utrousí a to nechávám ležet, myslím, že je... celý příspěvek >
Ako sa zbaviť krtka?, 17.5.2009
Podívejte se na dikuzi - škůdce - Krtek - a je to
Fialky, 17.5.2009
Mám dvě fialky - jedna kvete pravidelně, druhá ne. Přitom mají stejné podmínky, jsou na parapetu vedle sebe.
Mulčování trávníku na zahradě - pro a proti, 17.5.2009
Pane Houdaaal já bych chtěla být vaším trávníkem! Sekám a sbírám do koše, jinak se obávám, že bych měla slimáky po celé zahradě. Trávník hnojím tekutým hnojivem na trávníky a naloženými kopřivami. Mechu mám trochu na stinných místech, ale při... celý příspěvek >
Jinak nemocný ořešák, 16.5.2009
Tak už jsem to našla, je to vlnovník ořešákový a vlnovník puchýřovitý. Bohužel nemůžu udělat postřik vzhledem k velikosti stromu, to je smutek...
Jinak nemocný ořešák, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Vloni se mi objevily na listech ořešáku takové ošklivé "puchýře", listy jsem otrhávala a pálila, oplodí pak mělo černé skvrny, ale většina ořechů byla v pořádku. V literatuře jsem se dočetla, že by snad mělo jít o houbovou chorobu,  Po... celý příspěvek >
Škůdce na třešni, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Bylo mi doporučeno na škůdce na listech (jestli je to vlnovník), že mám i pilatku jsem zjistila až včera. Doufala jsem, že po té chemii chcípnou také, ale asi ne, protože tam vesele dováděla housenka a dva druhy nějakých okřídlenců na spodní straně... celý příspěvek >
Škůdce na třešni, 14.5.2009
Mě už se z těch škůdců a postřiků točí hlava... Do teď jsem měla za to, že mám na třešni jen vrtilku, ale včera jsem našla nakousané plůdky na třešni i na hrušních, jestli to je pilatka - vyhlasím boj všem pilatkám v okolí (jestli to dobře chápu, tak... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 12.5.2009
Před lety se mi také usídlily blechy v bytě. Vše, co šlo jsem umyla savem (ačkoliv ho nesnáším, blechy ovšem víc), ostatní jsem vystříkala sprayem na hmyz a vysála. Máme psa i kočku, pes má obojek, na kočku kapeme frontline a je klid.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika