Příspěvky uživatele - 201.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Už vám raší okrasné trávy?, 21.3.2010
Díky. A jak vysoko od zeme je ostříhat? 5, 10 cm? Mám většinou Miscanthus, Penisethum.
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 20.3.2010
JEstli se můžou stříhat až do dřeva, tak to by bylo fajn, mám je dost vysoko holé, třeba by obrazily níž. Díky.
Už vám raší okrasné trávy?, 20.3.2010
U nás ještě nic. Jsem nedočkavá, jestli všechny přežily zimu.
Hosty bohyšky funkie, 20.3.2010
Já se chystám do Lukon Glads, mají i internetový prodej.
Kdy a jak ostříhat levanduli?, 20.3.2010
Díky předem za rady.
Jak hluboko zasadit pivoňku?, 18.3.2010
Koupila jsem nové hlízy pivoňky, jak hluboko je zasadit? Mám je nějak pohnojit? Asi letos nepokvetou, že?
Děláte nějaký jarní postřik růží?, 18.3.2010
Děláte nějaký jarní postřik růží?
Jarní hnojení, 18.3.2010
Co používáte na základní jarní hnojení? Můžu použít NPK nebo je lepší Cererit. Chci pohnojit ovocné stromy, keře, trvalky. Díky předem za rady.
Kdy postřik proti kadeřavosti?, 18.3.2010
Je tedy ještě teď možné postříkat SYllitem? V jaké fázi? Ve fázi rašení? Díky předem za radu.
Jaký nejvhodnější postřik proti obaleči jablečnému?, 28.2.2010
Vím, že na trhu jich je hodně, poraďte, prosím, jaký používáte vy.
Postřik proti kadeřavosti, 27.2.2010
Prosím poraďte, postříkala jsem dnes broskvoně Sulkou, ale teď jsem se dočetla, že lepší je Kuprikol nebo CHampion. Můžu ho ještě použít a jak dlouho po Sulce? Díky.
Jaký zimní postřik jabloní?, 27.2.2010
Jakým přípravkem stříkáte? Díky předem za rady.
Gladioly, 27.2.2010
Prosím o radu, ráda bych zasadila gladioly do květináčů. Jak hluboké jsou třeba? Díky předem za radu.
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 24.2.2010
Limetko, díky moc, jste moc hodná, přesně to jsem potřebovala, ještě bych se zeptala co je fáze dvou pravých lístků? Přesazovala když ty původní dva lístky byly větší, ale nečekala jsem na vytvoření dalších, už tak se mi rostlinka zdála dost... celý příspěvek >
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 23.2.2010
Prosím o radu, jsem začátečnice, většinou sazenice kupuji, ale letos bych chtěla začít s vlastním setím. Tedy už jsem to zkusila, ale vyšla jen část semen (sít mělce nebo hluboko?) a po přepikýrování valná část sazeniček odešla(sázet hluboko až po... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika