Příspěvky uživatele - 81.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zasadit tůje smaragd?, 1.9.2008
Po vysázení a dopěstování asi 300 ks thůjí Vám mohu pouze doporučit jednu věc, kterou mnozí opomíjejí a po první zimě pláčou nad výsledkem. Thůje jsou stálezelená dřevina. Jako taková vypařuje vodu celoročně a v době, kdy je půda promrzlá a voda... celý příspěvek >
Impregnace dřevěných sloupků na plot, 8.1.2008
Počkat na léto a buď povařit ve fermeži nebo namočit do Bochemitu. Normálně celý sloupek ponořit a nechat nasáknout Bochemitem v příslušném ředění. Ten gumoasfalt nebo co to tam máte je nanic. Nemůžete zaručit, že se pod to voda nedostane a nebude... celý příspěvek >
Co se zeminou?, 22.11.2007
Nedělal bych z toho vědu. Nasypal bych tam písek, rozemletý vápenec a snažil bych se to prokypřit. Na jaře bych to nejakým kultovátorem natenko prohrábl a zasel trávu. Jestli to je rybniční bahno, tak máte vystaráno s hnojením na dlouho dopředu.... celý příspěvek >
Pěstování jehličnanů ze semen, 25.10.2007
Poraďte jak se dosta od semínka ze šišky ke stromečku. Nějak se mi to nedaří. Stratifikuji podle předpisu, ale nikdy mi nic nevyklíčí. Už jse z toho nešťastný. Vzhledem k tomu, že mám pařeniště zespoda vystlané pletivem, tak na myšáky a podobné bych... celý příspěvek >
canny, 25.10.2007
Mám jich asi třicet. Nejrůznější barvy a panašované listy. Můj osvědčený postup je takovýto: Počkat do prvních mrazů. Mráz sekne listy, vyryju rostlinky a opláchnu je. Dočista dočista. Rozlámu oddenky či co to má na kusy. Výstavní nenahnilé kusy... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 25.10.2007
Jak si tak mírně vzpomínám je to zrovna čtyři roky co jsem je nasadil na místo a letos jsem "chytil nerv" a přesadil jsem je. Jednak pro oddenek nebylo vidět hlínu a jednak člověka čas od času vezme touha přesadit co vidí. Ani jsem netušil, že je to... celý příspěvek >
Rozmnožování thují, 13.10.2007
Přece jen je to trošku jinak. Ze semene Vám naroste kulatý stroměček a poroste pěkně na všechny strany. Když nařízkujete větvičku, tak ten řízek krásně zakoření, ale nový stromeček si "pamatuje svůj původ", to znamená, že dlouho roste spíše jako... celý příspěvek >
Kosatec - kdy přesazovat a nároky, 12.10.2007
Tak si teď připadám jako hlupák. Kosatce sice nemám tak rozmanité, ale taky se jim moc nevěnuji. Považuji je za plevel. Na zahrádce je mámu plotu na záhonu ve tvaru pravoúhlého trojúhelníku tak čtyři metry čtvereční - směs. Pokud jsem v dobrém... celý příspěvek >
Mám pozemek podsypaný vrstvou škváry a popela, 2.10.2007
Mám před domem zahradu na místě bývalého dvorku. Babička tam v zimě po několik destiletí sypala popel z kamen (pálilo se dřevo a hnědé uhlí). Při pokusném výkopu jsem naměřil cca dvacet centimetrů pod vrstvou nic moc zeminy dalších třicet čísel... celý příspěvek >
oresak odpuzuje blesky?, 24.9.2007
Máte pravdu, funguje to asi stejně jako mnohé jiné "pomůcky". Jo a to listí se opravdu špatně kompostuje, ale narval bych to do takového toho kompostéru a při vhodném promíchání se zbytky trávy po sečení bych to nechal zkompostovat za vyší teploty a... celý příspěvek >
Lapač na vosy, 31.8.2007
No, nevím jestli nerozbouřím hladinu, ale před šesti týdny jsem natíral trámy pro nový krov Bochemitem. Přilítla vosa, sedla na čerstvý nátěr a pošla. Možnáí je Bochemit opravdu takové svinstvo, nebo byla v posledním tažení. Každopádně bych se... celý příspěvek >
Mišpule, 20.8.2007
Tedy nevím jak velkou zahradu máte na mysli. Jako pan Werich v oné pohádce lívanec (cca. půl hektaru)? Já mám stromky mišpulí ve sponu 4,5x4,5 m a nestěžují si ani mišpule a ani já. Sice to asi je nějaká anomálie, ale podle pravidla čím hloupější... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 20.7.2007
Tak na sršně bych volal hasiče. Jezdí i na soukr. pozemky a když Vás ohrožují, tak se klidně můžete na jejich ochranu vytentio. Píšu z vlastní zkušenosti. Jeden takový "ochranář" mi kecal do likvidace vos a nakonec byl rád, že odešel jen s jedním... celý příspěvek >
Pěstování broskvoní, 28.6.2007
Kyslíkový stan a topení se dá vynést i na Lysou, tak proč by tam nerostla broskvoň?
Nůžky na trávu Accu, 17.6.2007
Mám Gardena nůžky, ale myslím si, že to není na práci, ale na hraní. Malá elektrická strunovka je za ty peníze asi lepší. Už bych to nekoupil. Pavel
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika