Jak se zbavit vos?



host - 81.52 (?)
31.8.2007 10:18
No, nevím jestli nerozbouřím hladinu, ale před šesti týdny jsem natíral trámy pro nový krov Bochemitem. Přilítla vosa, sedla na čerstvý nátěr a pošla. Možnáí je Bochemit opravdu takové svinstvo, nebo byla v posledním tažení. Každopádně bych se pokusil to vyzkoušet. Pavel
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
luiss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (73), 1.9.2007 18:31
Možná je to trochu kruté, venku používám na mravence propanbutanový hořák. Asi tušíte jak. To samo na vosí hnízda co jsou v zemi. Oheň.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.194 (?), 31.8.2007 9:54
Dobrý den, koukám, že vosy jsou žhavé téma, asi jsem rozpoutala pořádnou diskuzi. Včera se manžel chystal je vystříkat a vyvrtat díru do palubek, ale než vlezl nahoru, dvě vosy ho píchly do břicha. Opět mu to nateklo jako blázen a už nikam nelezl. Tak nás to čeká dneska. Používáme BIOLIT proti létajícímu a lezoucímu hmyzu, už to docela leze do peněz, ale zbavit se jich musíme, hlavně mám strach, že s nimi budeme bojovat každý rok a to jsme se tak těšili, že se nastěhujeme do nového domečku a vše bude ok a zatím neustále s něčím bojujeme. Zatím nashle a děkuji Pavlína
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.54 (?), 4.9.2011 14:57
Hasiči jsou na oheň, jak by vám bylo kdyby kvůli hubení vašich vos uhořel soused? Na vosy doporučuji deratizéra za 1500 Kč. Výmluva je smutný důvod pro šetření stokorun. (hasiči budou stát par tisícovek, ale zaplatíme je my všichni) S pozdravem Pepa
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 81.52 (?), 31.8.2007 10:18
No, nevím jestli nerozbouřím hladinu, ale před šesti týdny jsem natíral trámy pro nový krov Bochemitem. Přilítla vosa, sedla na čerstvý nátěr a pošla. Možnáí je Bochemit opravdu takové svinstvo, nebo byla v posledním tažení. Každopádně bych se pokusil to vyzkoušet. Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 31.8.2007 11:30
Dokud byl Bochemit mokrý, mohlo to být jeho účinkem. Po zaschnutí by fungoval jen kdyby vosy to dřevo žraly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 144.98 (?), 31.8.2007 12:50
Dobrý den.Už asi týden neúspěšně bojuji s vosami,které se usídlily pod střechou v oblasti střešního okna(pravděpodobně v bednění okna).Stříkal jsem to tam biolitem proti létavému a lezoucímu hmyzu pod střechou v místě jejich vchodu,ale nemělo to valný účinek,protože hnízdo bude pravděpodobně ve zmíněném bednění.Celý prostor mezi střechou a zdí jsem zapěnoval,ale našli si otvor jinde.Prosím o radu,protože jsme již zoufalí.Synovi se ozývá bzučení celý den a až večer je konečně klid.Děkuji.Váňa Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
luiss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (73), 1.9.2007 18:25
Dobrý den,Vašeho manžela je mi líto,vím jaké to je dostat pichanec. to snad ví všichni co zápasí s vosami. Co se týče biolitu na lezoucí a létající hmyz,ten jsem neměl na mysli. Od začátku se bavím o Biolitu plus na vosy a sršně. Pokud se mi podaří vložit obrázek,tak  uvidíte co mám na mysli. V tescu to stojí 75 kč. použili jsme 3 ks a je klid. Co se týče té trubičky,je jedno jakou použijete. Já jsem použil z montážní pěny. Předem něž pújde manžel vrtat,ať to tam postříká okolo,aby na něj vosy nešly. Je to riskantní,protože to vosy znervózní.
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.194 (?), 3.9.2007 7:06
Dobrý den, děkuji za obrázek BIOLITU. Koupíme ho určitě. V soboru jsme tedy do fasády navrtali diku a stříkali dovnitř trubičkou, byl uvnitř šílenej bzukot a vosy se mohly zbláznit, venku tedy nelítaly skoro žádné. Teď mám ale problém, jak zjistím, jestli jsme hnízdo uprostřed zlikvidovali a vosy jsou mrtvé?? Už jsem z toho faaaakt dost nešťastná. Vím, že se za chvíli ochladí, ale co za rok, vrátí se?? Zatím se mějte a nashle Pavlína
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
luiss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (73), 3.9.2007 10:27
Vydržte a likvidujte. Zjistíte to tak, že vosy létat přestanou a po dalším střiku skrze dírku (zní to trochu divně), neuslyšíte žádný zvuk. Pokud tam vosy zbyly, vyhážou mrtvé z hnízda (taky důkaz že tam ještě jsou).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.194 (?), 3.9.2007 10:30
Dobrá, budeme tedy pokračovat, dneska jim zase dáme pořádnou dávku. Asi začnu ten BIOLIT doma vyrábět. Večer jdeme na to, vstřikneme a budeme poslouchat. Kééééž by se nic neozývalo. Dám určitě vědět a zatím se mějte a díky za trpělivost Pavlína
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika