Příspěvky uživatele - 96.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.9.2012
Dobrý den, zajímaly by mě vaše názory která z výše uvedených pil je lepší  / vhodnější k profesionálnímu užití. Děkuji
Řasa podobná vláknité, 20.8.2012
Jsou to stejné fotky, pouze jinak zvětšené
Nedostatečné otáčky bubnové sekačky Perla, 5.2.2012
hm, zvětšit řemenici bubnu a zvíšítě jeho otáčky... Tak to jsem při fyzice zrovna chyběl... nemáte si kuovat drahé stroje od Bédy... Já jen zvýšil otáčky motoru, upravil nože a snížil strniště cca o 1-2cm, taky to trochu pomohlo, ale prostě od bédy... celý příspěvek >
Drtič DB 406 - Mountfield, 4.11.2011
nechápu proč se tak hloupě ptáte když jej prodáváte... nalejte si do něj benzin a pokud vám ten čínsý motor chytne tak si to vyzkoušejte jakej je to šmejd a jak se stim blbě dělá...
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 4.11.2011
Věřte že ty nové OM již zdaleka nejsou to co byli ty staré co vám drží 10let i víc - taky takový mám 26T a 740), ale mám i nový model BC 380 a asi 3r Ergo ten je častěji porouchaný než funkční - fakt nespolehlyví šmejd. Už si nikdy v M. nic nekoupím,... celý příspěvek >
Jak na puklice, 13.5.2011
Myslím tím ten roztok hypermanganu, Tereza.
Jak na puklice, 13.5.2011
A myslíte, že to bude fungovat i na kanadské borůvky, teď jsem zjistila, že je na borůvce mám. Bohužel když jsem si jí kupovala loni tak už jsem je koupila i s tou borůvkou, aniž bych si jich všimla. Prosím o odpověď, předem děkuji, Tereza.
Mřížky do truhlíků, 12.6.2010
Jestli nedáte 73,-Kč za jednu mřížku, která vydrží nejméně 10 let, co tam máte za kytky? Vždyť ty jsou možná dražší a každý ro je měníte. Hezký den
Demontáž klikovky za sekačky, 20.5.2010
Taky bych doporučil nechat srovnat kliku zásadně na motoru. navíc je to jednoduší, a ušetříte si čas, práci a peníze. nehledě na to že honda má rozvoďák a ten má taky své uskalí... Stačí sundat jen kryty - plasty, startování, unašeč a doporučuji i... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Děkuji za rady, teprve začínám zahradničit tak hledám nějakou sekačku v levnějších vodách. Nemám na to abych si kupoval hned na začátek něco za 15tis. Hecht se mi zdá dobrej za cenu kolem 7tis.
Jakou sekačku?, 16.5.2010
Poradí mi někdo jakou benzínovou sekačku koupit na zahradu 800 m2 mírně svažitou? Vyhlídnul jsem si Hecht 548 SW, Partner P46-500CDW nebo MTD 46 PO HW ta nemá pojezd. Máte někdo zkušenosti s těmito sakačkami. Děkuji
Motorová pila Oleo-mac 947, 20.4.2010
Můžu potvrdit, pilu mám 4 roky, nijak jí neznásilňuju a bez problémmů zvládá stromy i s průměrem větším, než je délka lišty.Onehdá jsem potřeboval zlikvidovat nějaké pražce a neměla s tím žádný problém i řetěz dopadl nad očekávání dobře.Dřevo na otop... celý příspěvek >
Bubnové sekačky, 11.3.2010
mě sice také ne, ale přeci jen se takové případy občas vyskytují... Jak se zdá povinost měnit všeobecně nože za nové (na místo broušení) z hlediska bezpečnosti nebo nejakých pravidel či opodstatněného důvodu, zhlediska vyvážení bubnu zhřejmně... celý příspěvek >
Bubnové sekačky, 11.3.2010
nikdo nemátě zádnou skušenost třeba že by ulítl nůž? nebo skušenost s nějkýa normama?
Motorová pila Oleo-mac, 11.3.2010
no tak jinak, co je na tom plastu špatného oprati jiným pilám? Kromě teda telesel na 947 a 952, jsem se nesetkal s žádnou vadou plastovích dílů.  Jiné podobné dnešní pili snad mají madla a nádrže kovové??? Olejová čerpadla byli nahrazený... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika