Příspěvky uživatele - 96.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motorová pila Oleo-mac, 11.3.2010
Z diskuze mám pocit ze Oleo.mac vadí pouze těm co ho nemají protože ho vnímají jako velkého konkurenta... Co je prosimvá na těch (pravda rádobi profi) pilách plastového??? Pro běžného uživatele, na přípravu paliva a kolem baráku OM bohatě dostačuje.... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 19.2.2010
to je věc jiná, vedlejší, myslim že i mimo diskuzi... ale myslim že při cenách cca 30Kč/l se vyplatí pořídit větší množstvý za nišší cenu... pokud deně projedete víc jak pár litrů...
40 let stará nafta, 19.2.2010
jakou tedy lze doporucit všeobecně vhodnou dobu uskladnění banzinu a nafty ve vetším množství (barelu, soudku, kanystru)aby bylo možno bezávadné použití v autě? Díky za radu. U motorky s mixem je to myslim jasné - vyhodit / zreciklovat, ... celý příspěvek >
Elektrocentrála - samovýroba, 18.2.2010
Chtelbych se zeptat - poradit, jestli máte někdo zkušenost s výrobou nějakého elektrogenerátoru. Mám doma nějaký nadbytečný asinchroní 1F i 3F elektromotory a jeden uhlíkovej 1500W i stabilní benzínové motory (3,5, 5,5 a 11,5Hp), tak si říkám jestli... celý příspěvek >
Je velká chyba sázet po jedné paprice?, 18.7.2009
Papriky se sázejí pod vou jen při předpěstování sadby a ta slabší se pak má vytrhnout. Jenže většinou je nám líto pěkně rostoucím rostlinám ubližovat.
Třešeň prořezávání, 17.7.2009
Dobrý den, mám malý dotaz. Když jsem byla malá naši vysadily strom třeštně. Třešeň ale překážela sousedce. Uřezala 4 spodní větve, které se ani nedotýkaly země, ale byly dost nízko aby se dalo trhat. Větve uřízla asi 20 cm od kmene. Takže vznikly 4... celý příspěvek >
Proč nestartuje sekačka?, 26.4.2009
Odmontujte kalíšek pod plovákem a zkontrolujte plovák. Mě se jednou zasekl. Hezký den
Prosím o radu - travní traktůrek, 22.1.2009
myslim že toto je dost nešťastný a komplikovaný řešení, než jste to koupil měl jste na to myslet a radši si připlatit možná že ani ne o 5000víc za hydro... ale to už teď je pozdě, někomu vysvětlovat že ruční řazení je mynulost... tu kolíbku si takto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika