Drtič DB 406 - Mountfield



host - 96.126 (?)
4.11.2011 8:03

nechápu proč se tak hloupě ptáte když jej prodáváte... nalejte si do něj benzin a pokud vám ten čínsý motor chytne tak si to vyzkoušejte jakej je to šmejd a jak se stim blbě dělá...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 29.6 (?), 20.3.2011 10:35, zobrazeno: 14243x

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s tímto drtičem?Jaká je velikost štěpky?

Uvažuji o jeho koupi cena od bédi se zdá být dobrá...

Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.136 (?), 3.11.2011 11:39

Dobry den, ja chci delat letos poprve most a nevim vubec jaky si koupit drtič. Vím že jsou drtiče na ovoce na větve, ale když je to bez popisu na stránkách tak nevím na co se používá. Nemáte někdo nějaký tip?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.126 (?), 4.11.2011 8:03

nechápu proč se tak hloupě ptáte když jej prodáváte... nalejte si do něj benzin a pokud vám ten čínsý motor chytne tak si to vyzkoušejte jakej je to šmejd a jak se stim blbě dělá...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 99.220 (?), 1.1.2012 14:11
Dobrý den, tento drtič jsem si nedavno pořídil a jsem s ním celkem spokojený. Motor krásně chytá a má dostatečný výkon. Stěpka je celkem drobnáy ale když vyndáte vntřní síto a budete drtit jen boční násypkou, je štěpka větší cca jako cca 15x15x4mm. Konstrukce je velmi jednoduchá a její jediná slabina, kterou jsem našel, že boční násipky je z 1mm plechu a ten se postupem času zničí, ale pokuch to dovezete na reklamaci, tak vám ji zdarma opravý a vyztuží 2mm plechem, a je po problému a je to už na pořád. Také se mi líbilo, že je dobrý přístup k nožům a jsem celkem jednoduché, šikový zámečník si je hravě udělá. Zkoušel jsem štěpkovat i ten průměr 8cm a taký to jde, ale je tu větev potřeba lehce přilehčovat, aby tam nevlítla hned celá najednou, to se pak stroj zhltí. To je z mých poznatků asi vše, pro další dotazy mi klidně napište sem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 99.220 (?), 1.1.2012 14:28
nahoře je štěpka bez síta, dole se sítem, obě drceny boční násypkou. ještě pokud síto vyndáte, horní násypkou NELZE drtit, ale je stejně je na slabé větvičky a zahradní odpad, jako např. kopřivy
štěpka
štěpka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika