Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?



host - 96.126 (?)
4.11.2011 7:43

Věřte že ty nové OM již zdaleka nejsou to co byli ty staré co vám drží 10let i víc - taky takový mám 26T a 740), ale mám i nový model BC 380 a asi 3r Ergo ten je častěji porouchaný než funkční - fakt nespolehlyví šmejd. Už si nikdy v M. nic nekoupím, pokud nesníží ceny min. na polovic a 7.letou zruku si můžou nechat - tim už nikoho neoblbnou protože materiální a výrobní vady se vždy projevý cca do roka, zbytek je z 99,9% jen opotřebení a nesprávná maniulace

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
   
host - 187.131 (?), 3.8.2010 19:40

Mám oleo mac 733 T z roku 1996 tedy funguje již 14 let s 1 opravou a to v druhém roce provozu cena opravy 600 kč.Od té doby vše ok, je to nesmrtelný stroj.Jako perličku dodám, že jsem již 5 let nemazal úhlový převod a pořát tam mazivo je.V zimě kupuji nový křoviňák zase oleo mac ale ten nejsilnější, který je v nabídce. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.202 (?), 3.8.2010 22:08

To buďte rád, že Vám křovinořez sloužil dlouhá léta bez závady. Také jde o to, kolik jste s ním sekal za tu dobu hodin a co jste s ním sekal. Dneska už ta kvalita není, to,co bývala dříve. To bohužel platí u většiny výrobků.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 58.175 (?), 21.3.2011 14:13

Mám 7 let model 740T a jsem typickej neználek. Dvakrát za tu dobu jsem ho vzal na prohlídku do servisu a jinak občas mažu převod a jen dolévám směs. Bez problému seču se strunou a trojzubem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 101.219 (?), 9.4.2011 21:01

take se musim přidat, mame krovinořez oleomac.ten nejslabší co se dal v té době pry koupit(nemá řiditka, jen rukojeť),myslim obsah 22?  koupen 7.8.1994..Nic jsem o tom nevěděl, nezajímal se, lilo se do toho vše,,od m2t po janevim coještě, vzdy mícháno na dlouho a od oka, hlavně zádný záběh, koupil se a už jsme se těšili jak posekáme sad za den.a tak furt pryč.mam novou pilu hq, tak jsem zlistil ze mam čistil nějaky filtr, tak jsem loni z kroviňáku po skoro 16 letech vyndal ovalnou kupku sena a bordelu, asi 5* ji proplachl a zlistil že je to filtr.provozován většinou na kotouč.akorát hůře startuje od začátku po dnešek, prostě žádná zmena, až asi loni jsem se v tomto fóru dozvěděl, ze jsme koupili vlastně šmejd, co nic nevydrží!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 96.136 (?), 3.11.2011 11:11

Já měl OM a brzy mě odešel,  ted mám Homelite HBC - 1000EX a zatrím, musím zaklepat slouží. Doporučil mi ho přímo zahradník kamarád.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 190.253 (?), 9.8.2012 16:28

Zdravím, křovinořez Oleo-mac 740T jsem nastartoval, ten po malé chvíli zhasl a nyní již nejde nastartovat, ne, že by nechytl, ale nejde ani protočit startovací lanko, jako by bylo napevno. Vzhledem k tomu, že s křovinořezem nemám vůbec žádnou zkušenost, prosím o radu, zda třeba není nějaká pojistka, nebo tak něco, nebo zda došlo k nějaké závažnější poruše. Vím, že takhle se to asi těžko posuzuje, jde mi o to, jestli někdo nemá s touto závadou nějakou zkušenost. Za případnou radu moc děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.126 (?), 4.11.2011 7:43

Věřte že ty nové OM již zdaleka nejsou to co byli ty staré co vám drží 10let i víc - taky takový mám 26T a 740), ale mám i nový model BC 380 a asi 3r Ergo ten je častěji porouchaný než funkční - fakt nespolehlyví šmejd. Už si nikdy v M. nic nekoupím, pokud nesníží ceny min. na polovic a 7.letou zruku si můžou nechat - tim už nikoho neoblbnou protože materiální a výrobní vady se vždy projevý cca do roka, zbytek je z 99,9% jen opotřebení a nesprávná maniulace

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 62.72 (?), 4.11.2011 12:08

koupil jsem před 2 roky OM Sparta 380T na polském eshopu za poloviční cenu jako v českém Mounfieldu. Kurýrem dorazila do dvou dnů. Používám na pozemku 7000 m, teď už spíše na dosekávání, před tím i na větší plochy. Za tu cenu skvělá záležitost, i když nejsem nadšencem pro tuto značku. Když srovnám hodnotu, kterou jsem dostal, s tím, že bych si křovinořez musel půjčovat, tak je to skvělý poměr hodnota/cena.

Teď jsem se díval, stojí 5 750. Doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.136 (?), 7.11.2011 14:28

Já mám Stigu. Ten křovinořez mám 6 let a ještě se nepokazil. Ani Homelite ani Oleomac neznam. Ale zkuste se zeptat primo v nejake zahradni technice. Tam vam urcite poradi spravne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 239.112 (?), 7.11.2011 18:18

K 11 let starému OM 746T (opotřebovaný a stále plně funkční)  jsem loni koupil OM753T. Vibrace jsou menší, síla motoru vynikající. Strunou jde sekat každou trávu. Trochu se mi hřála hřídel, tak mi to během jednoho dne přimazali a je to v pořádku. Neřekl bych, že je to horší stroj než před 11 léty koupený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu8:34
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika